Sport ma wiele twarzy...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Sport ma wiele twarzy...

Bukmacherzy również >> Forum przekształcone będzie, kolizjami, absurdami..
 
IndeksIndeks  Moneybookers  Wyniki live  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kursy walut NBP
Dropping Odds
Sure Bets
Wiadomości
Poll
Twój ulubiony bukmacher
10Bet
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
365Bet
Pytania, opinie, dyskusje Empty60%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 60% [ 3 ]
Betsafe
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Betsson
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Betway
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Bwin
Pytania, opinie, dyskusje Empty20%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 20% [ 1 ]
Centrebet
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Expekt
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Gamebookers
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Interwentten
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Jetbull
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Ladbrokers
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Leon
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Partybets
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Sportingbet
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Tobet
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Mybet
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Unibet
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Zedbet
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Pinacle
Pytania, opinie, dyskusje Empty20%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 20% [ 1 ]
Inny bukmacher
Pytania, opinie, dyskusje Empty0%Pytania, opinie, dyskusje Empty
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5
Z czuba TV
Bonusy Pokerowe


Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum bukmacherskie.. on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Sport ma wiele twarzy... on your social bookmarking website
Miejsce na Twój baner

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

free forum
brothersoft.com


Keywords
bukmacher

 

 Pytania, opinie, dyskusje

Go down 
+2
Skeleton88
robin74
6 posters
AutorWiadomość
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimeWto 22 Wrz 2009, 20:22

Pytania, opinie, dyskusje...
Powrót do góry Go down
Skeleton88
Bywalec
Bywalec
Skeleton88


Na forum od : 09/04/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimeWto 22 Wrz 2009, 22:49

Jaki buk będzie sponsorem ?
Kiedy będzie wiadomo jaka jest pula nagród ?
Jest 5 kolejek, a 4 ligi do wyboru ? może dorzucić do tych, które już są Ligue1 albo Bundeslige ?
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimeSro 23 Wrz 2009, 01:51

Skeleton88 napisał:
Jaki buk będzie sponsorem ?

Kiedy będzie wiadomo jaka jest pula nagród ?
Sponsora jeszcze nie znam, czekam na odpowiedź jak również puli nagród.

Skeleton88 napisał:
Jest 5 kolejek, a 4 ligi do wyboru ? może dorzucić do tych, które już są Ligue1 albo Bundeslige ?
Bundesliga już jest, będzie Serie A
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimeNie 27 Wrz 2009, 00:09

Nadal brak sponsora, we wtorek spodziewam się dobrych wiadomości.
Powrót do góry Go down
forum
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 22/07/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimePon 28 Wrz 2009, 00:45

Ponieważ nazwa konkursu sugeruje, że trzeba być ekspertem od wielu lig europejskich to proponuje aby ograniczyć możliwośc typowanie jednej ligi tylko do maksymalnie dwóch kolejek. Ewentualnie dodać ligę francuską i np. rosyjską i wtedy każda kolejka musi być inna.
Sądzę, że należałoby wyrównać ilość spotkań do 8 we wszystkich ligach bądź dodawać 2 spotkania z niższej ligi polskiej (wtedy wszystkie ligi miałyby 10 spotkań).
Ale to tylko moje zdanie.
Powrót do góry Go down
forum
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 22/07/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimePon 28 Wrz 2009, 00:46

no i niemiecka liga ma 9 spotkań
Powrót do góry Go down
pelo13
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 20/07/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimeCzw 01 Paź 2009, 23:28

ja proponuje aby wyrownac ilosc meczow w kazdej lidze..
bo jesli jeden gracz jest lepszy w lidze angielskiej a drugi w polskiej to ten pierwszy ma szanse zdobyc wieksza ilosc punktow (ma 2 mecze wiecej)
i szanse na starcie sa nierowne.
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimeCzw 01 Paź 2009, 23:46

chyba nie macie racji...
bo jest 5lig, 5 tygodni, wiec kazdy typer bedzie typowal kazdego tygodnia inna lige i to daje nam wynik, wiec szanse rowne... tak mi sie wydaje.. :)
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimePią 02 Paź 2009, 02:49

Witam,
Dokładnie tak jak gesio napisał, szanse są równe ponieważ każdy typer będzie musiał zatypować każdą ligę.
Regulamin:
2. W każdej kolejce/ tydzień typer wybiera jeden zestaw do wytypowania.
2a. W całym konkursie typer nie może w kolejnych tygodniach typować tego samego zestawu.


Pięć tygodni żeby konkurs nie trwał zbyt krótko i zbyt długo.
Nie chciałem ograniczać do 1- 2 lig w tyg ponieważ typy często mogą się powtarzać i nie wszyscy lubią typować narzucaną kolejkę z danej ligi. Mając 5 lig na 5 tyg, trzeba trochę pogłówkować czy zacząć swoje typowanie od ekstraklasy czy Bundesligi ponieważ 2 razy nie możemy typować jednej ligi.

Niestety mam złą wiadomość. Dzięwięciu potencjalnych sponsorów powiedziało NIE. Nie są zainteresowani sponsorowaniem konkursu bo wolą wykupić bilbordy reklamowe na stadionach za bardzo duże pieniądze niź przeznaczyć kilkaset złotych na konkurs lub w niektórych przypadkach sponsorują już inne konkursy.

Na 99 % konkurs zostanie przełożony w czasie. Czekam jeszcze na dwie odpowiedzi, które mam otrzymać w przyszłym tyg. Mam nadzieję, że będą pozytywne i ruszym zgodnie z planem lub tygodniowym opóźnieniem.

Pozdrawiam,
Wysokich i trafnych życzę.

:Hok
Powrót do góry Go down
pelo13
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 20/07/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimePią 02 Paź 2009, 15:18

zle mnie zrozumieliscie nie chodzi mi o ilosc meczow (Bo jeski kazdy zagra kazda lige bedzie ich tyle samo) ale o to ze..
jesli ktos jest "znafca" np. l. angielskiej to ma handicap w postaci dwoch meczy wiecej do prawidlowego wytypowania niz "znafca" l. polskiej.
Przyklad jesli jestem expertem od l. polskiej to moge trafnie wytypowac tylko 8 meczy a expert l. angielskiej wytypuje poprawnie 10 meczy a potem na odwrot ja jako expert l. polskiej, w l. angielskiej moge nic nie trafic a on (exp l. ang.) moze nic nie trafic z polskiej ligi..
Bilans on trafil 10 meczy po 3 punkty ja 8 po 3. Wynik 30/24.
I pytanko kto mial wieksze szanse wygrac?<??> Albo czy szanse byly rowne?<??>

Mozna jeszcze dodac ze on byl takze expertem ligi wloskiej a ja niemieckiej czyli znowu mam 1 mecz mniej razem "moze miec 9 punktow przewagi"

Sa to rozwazania czysto teoretyczne ale z mojego punktu widzenia szanse nie beda rowne dopoki nie bedzie w kazdej lidze rozgrywana dokladnie ta sama licba spotkan.
Oczywiscie zaakceptuje warunki regulaminu jaki by nie byl.

Kazdy w sumie ma wytypowac taka sama liczbe meczy. Ale uwazam ze w kazdej lidze powinno byc ich tyle samo, bo w przeciwnym wypadku powstana handi takie ja wyzej napisalem.
Wiadomo ze ekspertem ma sie byc od kazdej ligi ale nie ma osoby ktora na kazdej lidze tak samo by sie znala.
Dobra koncze bo sie rozpisalem chodzi mi tylko abyscie zrozumieli jakim tokiem myslenia ide.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimeCzw 08 Paź 2009, 16:10

W poniedziałek mam otrzymać odpowiedź od sponsora, czy będą nagrody i w jakiej kwocie.
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimePią 16 Paź 2009, 12:15

co z konkursem? odbedzie sie?
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimeSob 17 Paź 2009, 04:21

Niestety muszę stwierdzić, że bukmacherzy olali nas.
Wolą zasilać konto dziadków pzpn kwotą..., niż zareklamować się na forum i przeznaczyć kilka groszy na konkurs dla typerów.

Gamebookers i bwin uważają inaczej, za co jeszcze raz dziękuję za sponsorowanie nagród w pierwszych konkursach.

Przykro mi że konkurs zostaje przełożony na czas nieokreślony, ale sam nie daje rady pociągnąć tematu.
Do miłego :)
Powrót do góry Go down
Sopel1986
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 18/07/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimeWto 20 Paź 2009, 00:23

Porazka i tyle! Powinnismy zrobic wpisowe 50zl kazdy i pula bedzie zajebista...
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitimeSro 18 Lis 2009, 00:16

Jestem za ewentualnym wpisowym. Niestety czeka nas przerwa zimowa.
Patrząc optymistycznie w przyszłość :) będzie dobrze. Na wiosnę, z pierwszą kolejką rundy rewanżowej ruszymy z konkursem.
Sponsor się znajdzie jak nasz kochany rząd nie zrobi zakazu reklam serwisów bukmacherskich.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania, opinie, dyskusje Empty
PisanieTemat: Re: Pytania, opinie, dyskusje   Pytania, opinie, dyskusje Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania, opinie, dyskusje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wasze oceny i opinie bukmacherów
» Pytania i odpowiedzi
» ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali
» Wszystko o Expekt. Pytania i odpowiedzi.
» Wszystko o bet365. Pytania i odpowiedzi.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sport ma wiele twarzy... :: Expert od lig europejskich-
Skocz do: