Sport ma wiele twarzy...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Sport ma wiele twarzy...

Bukmacherzy również >> Forum przekształcone będzie, kolizjami, absurdami..
 
IndeksIndeks  Moneybookers  Wyniki live  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kursy walut NBP
Dropping Odds
Sure Bets
Wiadomości
Poll
Twój ulubiony bukmacher
10Bet
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
365Bet
KhanWars.pl - Page 5 Empty60%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 60% [ 3 ]
Betsafe
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Betsson
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Betway
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Bwin
KhanWars.pl - Page 5 Empty20%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 20% [ 1 ]
Centrebet
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Expekt
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Gamebookers
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Interwentten
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Jetbull
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Ladbrokers
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Leon
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Partybets
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Sportingbet
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Tobet
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Mybet
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Unibet
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Zedbet
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Pinacle
KhanWars.pl - Page 5 Empty20%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 20% [ 1 ]
Inny bukmacher
KhanWars.pl - Page 5 Empty0%KhanWars.pl - Page 5 Empty
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5
Z czuba TV
Bonusy Pokerowe


Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum bukmacherskie.. on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Sport ma wiele twarzy... on your social bookmarking website
Miejsce na Twój baner

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

free forum
brothersoft.com


Keywords
bukmacher

 

 KhanWars.pl

Go down 
+6
Warlord
sirŻeli
Mychandro
plp
turor
robin74
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 15 Lut 2011, 10:29

First topic message reminder :

KhanWars to gra przeznaczona na przeglądarkę — niczego nie musisz ściągać, aby zagrać!
Rejestracja zajmuje mniej niż 2 minuty i można rozpocząć nową przygodę!

Zapisz się w historii jednym z posród 11 narodów. Strategia czasu rzeczywistego z 16 jednostkami bojowymi i oblężniczymi, 11 unikalnymi jednostkami, budynkami, umiejętnościami i wieloma innych elementami gry, które będą Cię bawić, i przysporzą Ci wypieków, podczas rozgrywki z tysiącami graczy z całego świata.

Tak się reklamują a o prawdzie nie piszą ani słowa...

- Darmowa gra, a bez włożenia kilku stów pln jest się farmą a nie graczem, bo za przywileje albo inaczej mówiąc za posiadanie niezbędnych opcji do gry trzeba zapłacić.

- Nad przebiegiem gry czuwają Game Operatorzy i administracja i tu jest największy problem bo zamiast pomagać i rozwiązywać problemy to potrafią tylko utrudniać grę nakładając kary w postaci banów na graczy i tu chciałbym rozwinąć temat:



Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
szkudnik
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 11:22

GO Gosia jest psychicznie chora i powinna sie leczyc taka osoba jak ona nie powinna byc w administracji konto testowe powinno miec oznaczenie XS albo nie pozwolic zeby konto z szarzało lub właczyc wieczna protekcje jak jej sie niechce opiekowac danym swiatem





A TY ZDZIWKO CZY TAM DZIWKO JAK WOLISZ WYPIERDALAJ Z TEGO FORUM JAK NIE WIESZ OCZYM TU PISAC ZA FAJDANY BALASIE
Powrót do góry Go down
Mefi
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 11:32

KhanWars.pl - Page 5 773526 to ze go stalo sie szaraczkiem to tylko dowod na to jak GO opiekuje sie swoim swiatem <haha>
Powrót do góry Go down
Fokus
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 12:26

Czy jest tu admin? Mychandro i szkudnik robią z tego forum kloakę.
Czy muszą na forum używać , języka jakim posługują się w domu ?
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 13:24

fokus Ty się dobrze czujesz???czy kolegi frajera bronisz??chyba,że masz kłopoty ze wzrokiem...się dobrze przyjrzyj kto tu głupoty pisze i zaczyna...
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 13:25

a jeśli fokus Ty takim językiem w domu się posługujesz to Twoja sprawa,ale jeszcze jeden taki tekst do mnie to inaczej pogadamy...
Powrót do góry Go down
Damian
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 13:40

Mychandro co zrobisz...na takich frajerów nic nie poradzisz...GO i osoby pokroju GO...jeden broni drugiego,a niestety pojęcia o niczym nie mają...i żal serce ściska,że osoby,które powinny o tym najwięcej wiedzieć,to mają mniejsze pojęcie od nawet przeciętnych graczy...a osobami typu fokus,czy ten ciut upośledzony koleś,którego broni się w ogóle nie przejmuj,bo tym osobom zwyczajnie w życiu nie wyszło i chcą tutaj się pokazać,tak jak GO...
Powrót do góry Go down
sirŻeli
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 26/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 17:59

Oj miła dyskusja nam się zaczęła. ;)


Rozważanie czysto teoretyczne podchodzące pod pytanie retoryczne:
A jeżeli GO testowali rozwiązania po zszarzeniu zamku. Np. Czy produkcja surowców jest taka sama? Bo był ticket od kogoś że mu się nie zgadza i jego zdaniem za mało szaraki wydobywają.


Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 18:11

Jestem jednym z poszkodowanych w tym zamecie z szarakiem ban banem ale konsekwencja na żle oznakowany zamek który jest szary jest taka że zdycha lub zdechło mi w obozie 50k wojska nie uważasz że to za duża kara jak na atak na szary zamek ,,,ja wysylając patrole i ataki nie zauważylem ze jest to zamek testowy sorry ślepy jestem a nieraz czlowiekowi się spieszy szare to szare takie same jak inne więc ja jestem winny najbardziej oczywiście.....
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 18:34

SirŻeli dobra mogli chcieć testować szaraka,co nie jest prawdą,bo te konto założyła Gosia i na pewno nie w tym celu...ale to nieistotne...jest inne konto testowe na tym świecie i jest oznaczone XS Software i każdy widzi,że to jest konto administracji,a że ta za przeproszeniem idiotka nie umie oznakować konta,a potem gracze jak Pecok i Mitrydates na tym cierpią,bo nie dośc,że obu zbanowała,to jeszcze im obu po 50k woja w obozie zdechło...no to jest chyba coś nie halo...daje im bana za swoją głupotę bo nie umie konta oznakować...no bez jaj...
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 19:56

Witam,

Fakt, wiosna już prawie za oknem, a niektórym już palma bije. Więc na spokojnie proponuję, bo do prawdziwej wiosny jeszcze daleko.

- Nie wchodzić w dyskusje i zniżać się do poziomu z osobami które nie mają nic do powiedzenia w temacie i interesuje ich tylko zadyma, obrażanie innych użytkowników KW i forum.
Nie widzę sensu banowania i usuwania ich postów bo będą zmieniać IP i logować się pod innym nickem.

Ale co nowego w KW...,
Wczoraj wieczorem GO S8 Gosia pokazała, ze IQ chyba wystarcza jej tylko do oddychania.
Z jednej strony rebus na maxa wychodzi i zastanawiam się czy ktoś go rozwiąże :)

Pojawiła się nagle na S którym się "opiekuje", wcisnęła bany i poszła sobie z myślą, że to ona jest księżniczką.
Współczuję graczom którzy go wczoraj dostali, bo wiem ile musieli włożyć pracy w swoje konto...
Pecok Stary Gniewny OliviaQx (93:97); ADWOKAT DIABŁA Mitrydates4 (91:101); Oldboy bayran (119:99).
Wyżej wymieniona trójka graczy wczoraj dostała bana, bo wysłała atak na szaraka. Moim zdaniem dostała bana, niesłusznie.
Gosia widzi to inaczej bo kilku graczy wysłało na jej konto atak, tylko, że jej szare komórki nie są wstanie pokazać jak jej konto administracyjne powinno wyglądać i być oznaczone na mapie gry.
Można się odwoływać od niesłusznego bana tylko pytanie po co ?
Wojsko, które od wczoraj pada w namiotach otrzymają ? Na 99,9% NIE, bo skoro jeden "Wspaniały" gracz czeka na zwrot ponad m-c, to zapewne admini KW mają na samym końcu wczorajszych graczy.
Podobnie jak admini mają głęboko w poważaniu nasze skargi i niekompetencje GO.
GO Gosia nie zostanie raczej ukarana za trzy błędy które wczoraj popełniła..., ehh.


1.
Poprawnie oznakowane konto GO wygląda:

KhanWars.pl - Page 5 Xskw10

Czarno na białym widać i na 100 % wiemy, że nikt z ukaranych graczy by na to konto nie wysłało ataku.
Bana gracze dostali bo wysłali atak na nieaktywne konto, a nie na administracyjne.

2.
Na czacie "pasku" pojawiły się zabronione tematy: Link został wklejony i ogłoszenie priv o sprzedaży Audi.
Gracze oczywiście nie zostali ukarani banem w/g regulaminu.

3.
Jej Historia. Chyba każdy się domyśla, więc przemilczę...


Za tydzień czy m-c czeka nas zapewne podobna sytuacja..., i jeżeli nic z tym nie zrobimy to wynik będzie widniał:
Gracze - Administracja KW 1:2 FT



Ostatnio zmieniony przez robin74 dnia Pią 04 Mar 2011, 20:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
sirŻeli
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 26/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 20:10

Macie rację, że to za duża kara. Może można by było ostrzec zwijajcie obóz bo będzie kara. Ok. Zgadzam się. Jednak kara się należała.

Konto oznakowane xs-software nie jest polskiego GO i nie możemy takiego zrobić.
My możemy do sprawdzania linków, testowania założyć normalny zamek. Czasami zbierało się tam armię do walki z innym GO żeby sprawdzać błędy lub żeby zobaczyć czas budowy budynku bo coś źle działało.
A ataki uniemożliwiały tego.

Tu wychodzi problem inny - brak dobrego panelu administracyjnego i wprowadzanie zmian bez testowania w trakcie rundy.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 20:39

sirŻeli napisał:
Macie rację, że to za duża kara. Może można by było ostrzec zwijajcie obóz bo będzie kara. Ok. Zgadzam się. Jednak kara się należała.

Łapiesz kolejnego plusa, bo jesteś nielicznym z GO którzy najpierw pomyśli przed swoim ruchem. Ty byś ostrzegł, jednak osoby które zadecydowały inaczej są szarakami którym śni się władza. Robią to bo śnią na jawie...
Widzisz różnicę, a rozwiązanie problemu ?

Wysłanie ostrzeżenia byłoby trafionym pomysłem, ludzkim odruchem. Nie zaszkodziłoby widząc ataki na szarego GO przypomnienie na pasku przykładowego info: Konto admin... o kordach (...-...)- zakaz wjazdu, bo będzie ban.

Pozdrawiam

<hejka>
Powrót do góry Go down
sirŻeli
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 26/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 21:25

Już nie jestem adminem. ;)
Powrót do góry Go down
ciapciaczekpomaga
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 05/03/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeSob 05 Mar 2011, 21:51

TERAZ MOŻE JA SIE WYPOWIEM

mój nick może ktoś kojarzy może nie to nie ważne ,pomagam robinowi od jakiegoś czasu na 1-ce,2-ce,4-ce,i 7-ce (tworzę tez konta na pozostałych światach :)

nowością jest to GÓWNO (przepraszam ale tak to trzeba nazwać):::


to dostałem na @mejla:
to coś zabije uczciwą rozgrywkę :

Witaj!
Minął tydzień odkąd uruchomiliśmy naszą ankietę na temat rewolucji w grze KhanWars. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie
naszą ofertą. Niemal 500 użytkowników okazało chęć skorzystania z naszych usług, niestety nie wszyscy zrozumieli nasze zamiary, ten e-mail ma rozjaśnić wszelkie wątpliwości, dlatego prosimy abyś go dokładnie przeczytał.

Po pierwsze: nasza firma nie ma nic wspólnego z firmą XS Software, która zajmuje się grą KhanWars.
Po drugie: program który chcemy Ci zaproponować narusza regulamin gry KhanWars, w związku z czym, w przypadku wykrycia jego używania przez administrację gry, Twoje konto zostanie zablokowane. W chwili obecnej gwarantujemy, że program jest niewykrywalny, stosujemy go na kilku światach gry i żadne z naszych kont nie zostało zablokowane.
Po trzecie: używanie programu będzie płatne. Jak na razie dokładna kwota nie została ustalona, jednak miesięczny abonament na pewno nie będzie wyższy niż 10 złotych."

Więcej informacji o naszej usłudze możesz znaleźć tutaj:
http://rewolucjakw.x10.mx/informacje.html

Jeżeli informacje zawarte w tym mailu sprawiły, że nie chcesz korzystać z naszych usług prosimy kliknąć na ten link:
http://rewolucjakw.x10.mx/potwierdzenie.php?id=101150271&dec=0

Jeżeli mimo wszystko nadal jesteś zainteresowany naszą usługą prosimy o kliknięcie tutaj:
http://rewolucjakw.x10.mx/potwierdzenie.php?id=101150271&dec=1

Z poważaniem,
Zespół Rewolucja KhanWars


gówno ,gówno ciekawe czy ktoś już tego używa?<??>
Powrót do góry Go down
ciapciaczekpomaga
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 05/03/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeSob 05 Mar 2011, 21:53

a robin złap mnie na 7-ce ,jestem dziś do 00;00 i jutro po 20-tej
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeSob 05 Mar 2011, 22:11

TE gówno jeszcze nie działa ...brałem udział w ich ankiecie jako potencjalny klijent więc na razie dostałem maila z zapowiedzią co program będzie oferował .oferty samego programu jeszcze nie ma......co tu pisać sami wiecie co będzie jak tego zaczną uzywać gra pełna emocji <cwaniak> z trzech stron 1, co strzeli do łba adminowi .2 co za wersje wymyśla Bułgarzy 3,nieuchwytni przeciwnicy ...grac wybierac nie przebierać
Powrót do góry Go down
drythm
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeNie 06 Mar 2011, 04:59

hmm to napisz co ma oferowac program zobaczymy czy gra bedzie miala nadal sens
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeNie 06 Mar 2011, 10:36

Mam jedno pytanie...chodzi mi o gracza o niku "zahra" i jej brata konrada...wypowiadają się tutaj ludzie z różnych światów i dlatego chciałbym się dowiedzieć,czy na innych światach oprócz s8 ta osoba też dobywa Top różnymi wałkami??
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeNie 06 Mar 2011, 14:07

Oto spis funkcji jakie program będzie oferował:

logowanie na konto gracza
wysyłanie surowców z misją "transport" w przypadku nadchodzącego ataku
trenowanie wojska w przypadku zbliżającego się limitu magazynów
wysyłanie armii z misją "patrol" w przypadku zbliżającego się ataku
nieograniczona kolejka budowania (oznacza że można do niej dodać elementy mimo braku surowców)
nieograniczona kolejka ulepszeń i rekrutowania armii
wysyłanie ataków na nieaktywnych graczy w okolicy (w szczególności wysyłanie lekkiej kawalerii na "szaraczków")
wysyłanie szpiegów i na podstawie otrzymanych raportów atakowanie graczy aktywnych, a także sprzątanie powstałych pobojowisk
szpiegowanie na chwilę przed atakiem w celu uniknięcia "zasadzki"
klikanie w linki rekrutacyjne


Wszystkie wyżej wymienione funkcję będzie można włączać i wyłączać, aby program był maksymalnie dostosowany do państwa indywidualnych potrzeb.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie powyższych funkcji chętnie na nie odpowiemy, w tym celu zapraszamy do kontaktu.

<oklaski>
Powrót do góry Go down
Abadab
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePon 07 Mar 2011, 04:38

Miałem spokojnie przeczytać ino ten wątek i olać KW ciepłym moczem, ale dzięki Mychandro nie odpuszczę sobie. Szlak mnie zaczął trafiać gdy wypisywał bzdury na temat wałków pana MysticX, bo kreuje się na wzór moralnego gracza godnego naśladowania, a zwykły frajerzyna z niego. Może przyznasz się jaki nędzny z ciebie podgatunek człowiek? Pochwal się jak to mi załatwiłeś bana! Opowiedz wszystkim jak wyzywałeś mnie i prowokowałeś na PM, po czym zgłosiłeś "obrazę". Bardzo sprytnie wymyśliłeś sobie plan jak udupić innego gracza. Schemat prosty:
1 Rozpocząć kłótnie na PM
2 Wyzwiskami sprowokować przeciwnika by go poniosły nerwy
3 Zgłosić sprawę do GO
4 Strzepać sobie przed lustrem mówiąc jakim się jest fajnym.
Schemat bardzo prosty, działa bez najmniejszych problemów. Nie trzeba się bać że dostanie się samemu bana. Czemu? Bo jak GO da już bana, to nie można wejść na konto i zgłosić obrazy w drugą stronę. A jak ban zejdzie (o ile nie jest już na "amen" dany), to PMki są już wyczyszczone automatycznie, i dowody znikły. Mycha wychodzi z założenia "Jeśli brakuje argumentów, znicz gracza w dowolny sposób. Bycie chujem i skurwielem też jest fajne".
P.S.
Goń się frajerze!
KhanWars.pl - Page 5 1265725914_by_ReBeLeBeDeBe_500
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePon 07 Mar 2011, 19:35

Abadab co za burak...w ramach wyjaśnień powiem tylko tyle...wyrzuciłem kolesia z mojego klanu,bo zaczął cwaniakować i zgrywać chojraka jak zresztą widać...pojechał mi na privie,bo biedactwo nie mogło pogodzić się z tym,że go z klanu wyrzuciłem no i dostał bana...tyle w tym temacie;);)
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePon 07 Mar 2011, 20:58

<haha> Znikające tickety farsy ciąg dalszy 18 lutego wysłałem ticketa i znikł bez odpowiedzi .....widocznie było zbyt trudne pytanie
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimePon 07 Mar 2011, 22:40

<haha> nowy admin nowe rządy Jesteś zbanowany. Twój ban skończy się 2011-03-08 20:27:28.
Powód bana:CZY JEST TU JAKIŚ JASNIE PANUJACY WAŁKOŃ ADMIN TICKET MI ZNIKŁ

Do zgłaszania uwag i zażaleń użyj opcji Kontakt
ciekawe czy jak bym napisal czy jest tu jakis leń admin to by bylo to samo <haha>
najpierw usuwa tickety nie dając odpowidzi potem daje bany za to że człowiek ma dość tych huj adminów
a ten to barabisz admin S2 który był liderem klanu który tam gra 100% obiektywny będzie na pewno <hejka> <haha> <haha>
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 01:44

druga wiadomosc na pasku informowała ze ticket był wsprawie walka i znikł bez odpowiedzi na niego wiadomosc została usunięta cenzura jak za komuny jeszcze areszt ha ha .....huj gra zmonopolizowana zorganizowana grupa adminów i ich pupilków a może na odwrót..........
Powrót do góry Go down
Abadab
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 01:54

Cytat :
Abadab co za burak...w ramach wyjaśnień powiem tylko tyle...wyrzuciłem kolesia z mojego klanu,bo zaczął cwaniakować i zgrywać chojraka jak zresztą widać...pojechał mi na privie,bo biedactwo nie mogło pogodzić się z tym,że go z klanu wyrzuciłem no i dostał bana...tyle w tym temacie;);)
Twojego klanu? Człowieku tym klanem zarządzałem ja i deva, ty go już dawno olałeś. Nie wybielaj się tak, a jak by był to "tfuj" klan. To byś wiedział że w tym dniu miałem z niego odejść. Zabolało cie to że przed odejściem, napisałem na mass pm do wszystkich jaki syf narobiłeś w klanie. Całe brudy twoje wyszły na jaw, i o to się wkurwiłeś. Chcesz znać swoją wartość? Idź do biedronki, usiądź na wadze i wciśnij "burak".
Powrót do góry Go down
Mefi
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 08:38

kufa... jedno slowo do abdupkow itp.... a nawet dwa slowa... "SPIEPRZAJ DZIADU".. to forum nie jest dla takich burako dzieciakow zeby sie tu zalily chwalily... piszcie do "Jestem" tam was wysluchaja i pociesza..
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 12:26

Mefi spadaj i nie mieszaj , to nasza sprawa.........
Powrót do góry Go down
Mefi
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 13:42

tak.. pecok .. tak.. dla Twojej wiedzy.. Robert nie zakladal tego forum zeby czytac o klotniach malolatow.. co konia obchodzi ze sie woz przewrocil.. macie ochote prowadzic debilne i nic nie wnoszace do tematu forum dyskusje to idzcie do pisakownicy dajcie sobie po razie lopatkami i grabkami i nie zasmiecajcie tutaj przynajmniej..
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 13:46

mefi ja tego nie pisalem.......... huju jebany nie podszywaj się kurwo szanklo pod kogoś to jest twój szczyt odwagi pomazańcu jebany,,,,.,,,nie wiem zawsze się jakas menda znajdzie co mieszac tylko potrafi sorry mefi ale ten poprzedni post z mojej ręki nie wyszedł
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 13:48

komuś widocznie jest na rękę wprowadzić zamęt ...ha ha ale życie extra klasa
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 14:11

Pewnie abadab się podszył...po raz kolejny pokazal klasę...Panowie zarejestrujcie się i nie będzie problemu,że ktoś się pod Was podszywa...
Powrót do góry Go down
Abadab
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 14:29

Mychandro ciągaj druta, ja nie mam 5 lat by się podszywać pod kogoś. A klasę to pokazujesz sam, oceniając innych a samemu być gorszym. Mefi z tego co kojarzę forum te powstało, jako alternatywa dla oficjalnego forum gdzie wszystkie tematy są cenzurowane. Mój post dotyczy gry, Mychandro przez to forum kreuje siebie jako wspaniałego gracza, a tak nie jest. Wejdzie jakiś dzieciak, poczyta posty jaki to on nie jest wspaniały i cudowny, zagada do niego w grze, a ten go wyrucha w dupę bez wazeliny czy masła. Nie chcesz kłótni? To przestańcie obgadywać i oceniać innych. Każdy ma prawo się bronić, i prawo by powiedzieć swoje na temat tych "wspaniałych i uczciwych" graczy oraz adminów. Opisujecie bany jakie wam dano niesłusznie, więc i ja napisałem jak dano mi bana niesłusznie, i to za pomocą "waszego" wspaniałego kolegi. Założę się że do wczoraj nikt nawet nie pomyślał, że mycha to zwykły skurwysyn. Tu wam mami i czaruje, ale jak go się wkurzy, to okazuje się gumowym uchem KW Team'u.
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 16:01

Abadab grow up...
Powrót do góry Go down
Mefi
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 19:32

nie pierdziel pecok....że nie ty. jak zobaczyłeś , że jestem ostry i nie ze mną takie jazdy..... to na raka sie posuwasz. Wisi mi to teraz....
Powrót do góry Go down
pecok®
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 08/03/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 20:08

oj wiem co ja pisze a co nie ja pisze wiec czyjegoś na siebie brać nie mam zamiaru.... a co do ostrości to faktycznie tak sie pokaleczylem że mi bandaży zabrakło
Powrót do góry Go down
Mefi
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 21:47

Dobra niech ci bedzie ....i tu swietnie pasuje zlota mysl......" nie dyskutuj z debilem... sprowadzi cie do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem... "
Powrót do góry Go down
pecok®
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 08/03/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeWto 08 Mar 2011, 22:02

<haha> Jak ktos nie będący debilem daje sie sprowadzić do poziomu debila ,,,czyt, mojego poziomu ciekawe a doswiadczenie to wiedza skąd sie bierze u debila?<??>
Powrót do góry Go down
Mefi
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeSro 09 Mar 2011, 08:11

Pora zakonczyc pisanie tutaj.. pecok ostatnie posty nie sa moje.. jak widac dziecinka ma swietna zabawe.. niech sobie popisze podszywajac sie pod innych.. tylko troszke mu szarych kom.. brak.. co to byl za tekst "ostry" Bidulek stara sie zarazic swoim deblilizmem... niestety na to nie ma lekarstwa.. baw sie dalej debilu powodzenia.. a jak kiedys przybedzie ci choc jedna szara kom. to moze napiszesz post od siebie choc watpie w to bo nie wydaje mi sie bys mial cokolwiek do powiedzenia
Powrót do góry Go down
Mefi
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 09/03/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeSro 09 Mar 2011, 09:14

<haha> ciekawe pod kogo teraz sie podszyje nasz "inteligo"
Powrót do góry Go down
Mefί
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 09/03/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeSro 09 Mar 2011, 14:45

Przeczytałem pecok twoje posty ... i powiem ci , że gdyby to było w realu to ryłbyś glebe już po pierwszej takiej nawijce...troche kultury musimy tu zachować. I koniec juz z głupimi tekstami - mychandro ,to do ciebie i innych, zajmijmy się wreszcie KW
Powrót do góry Go down
plp
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 23/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeSro 09 Mar 2011, 15:50

widze temat sie rozwinął. przeczytalem tylko posty Zeliego bo reszty nie bardzo mi sie chce..... i tutaj mała dygresja - dla mnie najwiekszym problemem kw sa leniwi admini. kiedys na prosbe Gosi admini mieli raz w tygodniu obowiazkowo sprawdzac cale top 50, zeby zrobic to dobrze trzeba poswiecic kilka godzin (dlatego raz w tygodniu) zalozono nawet specjalny temat gdzie GO mieli raportowac kogo i kiedy sprawdzili ewentualnie co znalezli.... moim zdaniem pomysl byl zajebisty glownie dlatego ze mozna bylo choc troche sprawdzic czy dany GO kontroluje co sie dzieje na jego swiecie. niestety od wprowadzenia tego do obowiazkow GO ani razu nie pojawil sie wpis o przeprowadzeniu takiej kontroli:) mimo ze kazdy GO zobowiazany byl to robic.... wiec skoro Team KW ma w dupie kontrolowanie GO z ich roboty to i GO maja w dupie kontrolowanie graczy co w sumie jest zrozumiale. po co robic cokolwiek zeby dostac monety skoro mozna je dostac za nic nie robienie.

dodam jeszcze ze na ticket - czy jestes jeszcze GO? dostalem odpowiedz po 4,5 dniach tak jestem:D:D -sw 4

na forum wyslalem dwa odwolania od bana jakis miesiac moze 1,5 miesiaca temu do teraz nie uzyskalem odpowiedzi:)

tak wiec w dupie mam kw nie tam graja spięte janki pokroju raula oferujace graczom lewe monety za walke z Browarem:D:D i ustawiajace sie na potege byle zostac top 1 oraz barany pokroju lorda17 ktore za punkt honoru stawiaja sobie wejsc komukolwiek jaknajgłębiej w dupe
Powrót do góry Go down
plp
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 23/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeSro 09 Mar 2011, 15:51

widze temat sie rozwinął. przeczytalem tylko posty Zeliego bo reszty nie bardzo mi sie chce..... i tutaj mała dygresja - dla mnie najwiekszym problemem kw sa leniwi admini. kiedys na prosbe Gosi admini mieli raz w tygodniu obowiazkowo sprawdzac cale top 50, zeby zrobic to dobrze trzeba poswiecic kilka godzin (dlatego raz w tygodniu) zalozono nawet specjalny temat gdzie GO mieli raportowac kogo i kiedy sprawdzili ewentualnie co znalezli.... moim zdaniem pomysl byl zajebisty glownie dlatego ze mozna bylo choc troche sprawdzic czy dany GO kontroluje co sie dzieje na jego swiecie. niestety od wprowadzenia tego do obowiazkow GO ani razu nie pojawil sie wpis o przeprowadzeniu takiej kontroli:) mimo ze kazdy GO zobowiazany byl to robic.... wiec skoro Team KW ma w dupie kontrolowanie GO z ich roboty to i GO maja w dupie kontrolowanie graczy co w sumie jest zrozumiale. po co robic cokolwiek zeby dostac monety skoro mozna je dostac za nic nie robienie.

dodam jeszcze ze na ticket - czy jestes jeszcze GO? dostalem odpowiedz po 4,5 dniach tak jestem:D:D -sw 4

na forum wyslalem dwa odwolania od bana jakis miesiac moze 1,5 miesiaca temu do teraz nie uzyskalem odpowiedzi:)

tak wiec w dupie mam kw niech tam graja spięte janki pokroju raula oferujace graczom lewe monety za walke z Browarem:D:D i ustawiajace sie na potege byle zostac top 1 oraz barany pokroju lorda17 ktore za punkt honoru stawiaja sobie wejsc komukolwiek jak najgłębiej w dupe.
Powrót do góry Go down
Mefi
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 09/03/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeSro 09 Mar 2011, 22:21

Mefί napisał:
Przeczytałem pecok twoje posty ... i powiem ci , że gdyby to było w realu to ryłbyś glebe już po pierwszej takiej nawijce...troche kultury musimy tu zachować. I koniec juz z głupimi tekstami - mychandro ,to do ciebie i innych, zajmijmy się wreszcie KW
podszywaj sie dalej sie ciesz DEBILU
Powrót do góry Go down
Mefί
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 09/03/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeCzw 10 Mar 2011, 11:26

Przepraszam wszystkich, coś chyba jest ze mną nie tak....Jestem bardzo zmęczony.
Powrót do góry Go down
turor
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 17/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeSob 12 Mar 2011, 21:37

Ciekawe czy pajac Raul tu zagąda?<??><??>
Moderator forum KW, który mimo złamania regulaminu jest w gronie adminów.
Powrót do góry Go down
sirŻeli
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 26/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeNie 13 Mar 2011, 11:46

No i temat upadł. :(
Powrót do góry Go down
pecok®
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 08/03/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeNie 13 Mar 2011, 14:00

Temat nie upadł, a nowych wątków nie ma co pisać, bo jeszcze stare są bez odpowiedzi ,,,,
po zatym boją się zmęczenia Inteligo <jezyk>
a tak to da się zauważyć ,że na nowych rundach jest multum grajacych :)
Powrót do góry Go down
Zdziwko
Gość




KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeNie 13 Mar 2011, 18:27

Fajne forum było, tyle multikont.
KW już swoje apogeum przeżyło, teraz z Chanami lub bez,grających będzie po każdej rundzie ubywało. Gra i jej mechanizm jest bardzo prymitywny, a to że jest atrakcyjna zawdzięcza takim ludziom jak Wy i kilku innym graczom.
Gdy Was zabraknie, koniec KW będzie taki jak Utopii.
Pozostaną gracze typu :
..." Nie mogę się zalogować, pomożcie"...
..." Rano miałem prawie 18 lv, wieczorem mam 0 lv, co jest ?"...
Pozdrowienia .
Powrót do góry Go down
Mefi
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 09/03/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeCzw 17 Mar 2011, 02:45

Informacja

Zostałeś zbanowany do czwartek, 17 marca 2011, 11:42 na tym forum.

Skontaktuj się z administratorem w celu uzyskania dalszych informacji.

Powód: Tata R. i jego radyjko <haha>

<haha> raulek juz chyba tylko z adminkam zostal na forum kw.. <haha>
Powrót do góry Go down
plp
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 23/02/2011


KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitimeCzw 17 Mar 2011, 12:03

od nas z załogi juz chyba wszyscy po za tymi ktorzy nie zagladaja maja bana na stałe:D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





KhanWars.pl - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
KhanWars.pl
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sport ma wiele twarzy... :: Hyde Park, Humor i inne jaja- jak dobra Muza :: Hyde Park-
Skocz do: