Sport ma wiele twarzy...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Sport ma wiele twarzy...

Bukmacherzy również >> Forum przekształcone będzie, kolizjami, absurdami..
 
IndeksIndeks  Moneybookers  Wyniki live  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kursy walut NBP
Dropping Odds
Sure Bets
Wiadomości
Poll
Twój ulubiony bukmacher
10Bet
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
365Bet
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty60%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 60% [ 3 ]
Betsafe
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Betsson
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Betway
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Bwin
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty20%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 20% [ 1 ]
Centrebet
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Expekt
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Gamebookers
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Interwentten
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Jetbull
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Ladbrokers
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Leon
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Partybets
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Sportingbet
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Tobet
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Mybet
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Unibet
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Zedbet
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Pinacle
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty20%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 20% [ 1 ]
Inny bukmacher
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty0%VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5
Z czuba TV
Bonusy Pokerowe


Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum bukmacherskie.. on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Sport ma wiele twarzy... on your social bookmarking website
Miejsce na Twój baner

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

free forum
brothersoft.com


Keywords
bukmacher

 

 VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki

Go down 
+3
pelo13
Pirez
robin74
7 posters
AutorWiadomość
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimeWto 25 Sie 2009, 03:55

I miejsce...."rudi111" + 396 pln Nagroda 300 pln
....II miejsce...."gesio" + 253 pln Nagroda 150 pln
.......III miejsce..."Lionel21" + 237 pln Nagroda 100 pln
...........IV miejsce..."Sopel1986" + 5 pln Nagroda 50 pln

V miejsce - ktokolwiek 0 pln
...VI miejsce - forum - 145 pln
....VII miejsce - Pirez - 180 pln
.....VIII miejsce - extrim - 220 pln
..........IX miejsce - Vorith - 540 pln
..............X miejsce - robin74 - 700 pln

Mam nadzieję, że nagrody wynagrodzą dwumiesięczną zabawę.

Nagrody będą księgowane bezpośrednio na konto BWIN do 30.09.2009r.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimePon 28 Wrz 2009, 01:26

Dziękuję wszystkim uczestnikom za zabawę.
Dziękuję sponsorowi BWIN za ufundowanie nagród.
Dziękuję moderatorowi "ktokolwiek" za pomoc w organizacji konkursu.

Gratuluję rudi111 za pierwsze miejsce <okok>
Brawa dla pozostałych <oklaski>

Mimo spięć i pretensji do mnie i moderatora odnośnie zasad i warunków konkursu dziękuję wam za dobrą zabawę.
Mam nadzieję, że zgodnie z planem wystartuje kolejny konkurs z początkiem października <okok>

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimePon 28 Wrz 2009, 15:20

Prześlijcie mi na PW nick w bwin. Jutro wyślę wiadomość do sponsora.
Jak zaksięgują wam nagrody proszę o info zwrotne.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimePon 28 Wrz 2009, 15:29

rudi111 już przesłał wiadomość.

Nagrody przed uwolnieniem trzeba obrócić 5 x w zakładach sportowych, nie ma wymogów co do wysokości kursu.
Powrót do góry Go down
Pirez
Bywalec
Bywalec
Pirez


Na forum od : 18/07/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimePon 28 Wrz 2009, 23:27

Chciałem podziękować wszystkim typerom za rywalizacje do samego końca, adminowi i moderatorom za czas który poświęcili na ten konkurs. Uważam tego typu konkursy za świetny pomysł naprawde dobrze się bawiłem przez te 2 miechy i mimo że wtopiłem w finale, to ciesze się że mogłem z wami rywalizować, może następnym razem się odegram <cwaniak> . Dla zwycięzców wielkie graty i respect <oklaski> Daliście rade!<!!>. POZDR 4 ALL
Powrót do góry Go down
pelo13
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 20/07/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimeWto 29 Wrz 2009, 22:06

ja rowniez gratuluje cierpliwosci:)
mam nadzieje ze spotkamy sie w nastepnym konkursie
pozdrowka
Powrót do góry Go down
romanus
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 17/07/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimeSro 30 Wrz 2009, 02:30

Nie podawajcie publicznie swoich loginów do bwin. <!!> <!!> <!!>
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimeSro 30 Wrz 2009, 14:00

Zgadzam się, publicznie lepiej nie podawać ponieważ osoby trzecie mogą próbować się włamać. Nawet jak się nie włamią to mogą zablokować na jakiś czas konto po kilku próbach nieudanego zalogowania.

Mam informację od bwin, że nagdody macie już zaksięgowane na kontach.
Trafnych i wysokich życzę :)
Powrót do góry Go down
Lionel21
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 17/07/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimeSro 30 Wrz 2009, 14:34

Dobre masz info, kasa jest. <okok>

Dzięki za konkurs wszystkim, finał był naprawdę ciekawy, fajna zabawa, oby więcej takich konkursów. Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze z wami powalczę w paru. :)
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimeSro 30 Wrz 2009, 15:32

rowniez dzieki za rywalizacje no i za nagrody...

i do spotkanie sie w nastepnym pazdziernikowym konkursie, ktory sie zaczyna 12 pazdziernika..... podobno <haha>
Powrót do góry Go down
rudi111
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 18/07/2009


VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitimeSro 30 Wrz 2009, 19:22

Także przyłączam się do podziękowań za konkurs , kasa jest:) , wielkie dzięki, do zobaczenia na czacie bwinu:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Empty
PisanieTemat: Re: VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki   VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
VI runda FINAŁ > Oficjalne wyniki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» II runda Tabela/ Grupy
» VI runda FINAŁ
» VI runda FINAŁ - Dyskusja
» I runda kwalifikacji
» Wyniki / Tabele

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sport ma wiele twarzy... :: Zakończone konkursy :: Skuteczny typer-
Skocz do: