Sport ma wiele twarzy...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Sport ma wiele twarzy...

Bukmacherzy również >> Forum przekształcone będzie, kolizjami, absurdami..
 
IndeksIndeks  Moneybookers  Wyniki live  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kursy walut NBP
Dropping Odds
Sure Bets
Wiadomości
Poll
Twój ulubiony bukmacher
10Bet
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
365Bet
V runda Tabela/ Grupy Empty60%V runda Tabela/ Grupy Empty
 60% [ 3 ]
Betsafe
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Betsson
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Betway
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Bwin
V runda Tabela/ Grupy Empty20%V runda Tabela/ Grupy Empty
 20% [ 1 ]
Centrebet
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Expekt
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Gamebookers
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Interwentten
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Jetbull
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Ladbrokers
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Leon
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Partybets
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Sportingbet
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Tobet
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Mybet
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Unibet
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Zedbet
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Pinacle
V runda Tabela/ Grupy Empty20%V runda Tabela/ Grupy Empty
 20% [ 1 ]
Inny bukmacher
V runda Tabela/ Grupy Empty0%V runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5
Z czuba TV
Bonusy Pokerowe


Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum bukmacherskie.. on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Sport ma wiele twarzy... on your social bookmarking website
Miejsce na Twój baner

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

free forum
brothersoft.com


Keywords
bukmacher

 

 V runda Tabela/ Grupy

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeWto 25 Sie 2009, 03:45

Grupa A
Sopel1986 + 95 pln
luki - 80 pln

Grupa B
Pirez + 495 pln
skwara + 160 pln

Grupa C
Vorith + 163 pln
kilku + 155 pln

Grupa D
ttt - 375 pln
rudi111 - 17 pln

Grupa E
witek + 320 pln
robin74 +480 pln

Grupa F

Lionel21 + 170 pln
jose - 525 pln

Grupa G
Betyy - 301 pln
extrim + 106 pln

Grupa H
Miles -358 pln
ktokolwiek - 255 pln

Grupa I
licho + 45 pln
gesio + 114 pln

Grupa J
forum + 265 pln
kali + 131 pln


Ostatnio zmieniony przez robin74 dnia Pon 21 Wrz 2009, 01:02, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeSob 19 Wrz 2009, 13:13

Witam :),

Z tego co widzę to poziom rywalizacji się podniósł, więcej zielonego się pojawiło...
Mimo, że tylko z 7 typów będzie liczony bilans to która strategia okaże się bardziej skuteczna w drodze do Finału ?
Aktualne wyniki:

Grupa A
Sopel1986 - 4 typy +20
luki - 4 typy - 160

Grupa B
Pirez - 3 typy + 105
skwara

Grupa C
Vorith - 3 typy - 105
kilku - 4 typy + 160

Grupa D
ttt - 2 typy - 65
rudi111

Grupa E
witek - 7 typów + 320
robin74 - 6 typów + 400

Grupa F
Lionel21 - 2 typy + 105
jose - 1 typ + 75

Grupa G
Betyy
extrim

Grupa H
Miles - 3 typy + 42
ktokolwiek - 2 typy + 45

Grupa I
licho - 1 typ - 100
gesio

Grupa J
forum - 2 typy + 95
kali - 2 typy + 60

Wydaje mi się, że rywalizacja w H2H powinna mieć miejsce w przyszłych konkursach
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeSob 19 Wrz 2009, 14:09

robin , dzeko cie uratowal <jezyk>
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeSob 19 Wrz 2009, 15:09

Bardziej trener Schalke :) Prawie jak Smuda pokazywał niebieskim przy 0-1 żeby ruszyć do przodu, bo nie ważne czy się przegra 0-1 czy 0-2.
Wiara się opłaciła wrzucili na 1-1 :) Niebiescy nie ochłonęli jeszcze a tu nagle 1-2 i już miałem nerwy...., co by było gdyby goście wrzucili na 3 <??> Płacz i lament. Z tego co pamiętam to po cichu prosiłem żeby już bramki nie było.

Były emocje i dlatego postanowiłem przetrzymać mojego rywala z grupy w niepewności.

witek 7 typów już oddał: + 320, ja 6 typów + 400, wystarczyło teraz oddać coś po 1,01 żeby zagrać w finale jednak obrałem inny tor i wrzuciłem dla emocji coś powyżej 1,75 :)
2009-09-20 07:00, A-League, Australia
7. Sydney FC - Newcastle Jets Typ: Sydney FC Kurs 1.80
<cwaniak>
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeSob 19 Wrz 2009, 17:50

Moja sytuacja prawie beznadziejna <haha> patrzac na sytuację innych to naprawde wysoka rywalizacja:D
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeSob 19 Wrz 2009, 17:50

Chciałem zapewnić sobie looz na starcie i dość ryzykowanie stawiałem :) i się to zemscilo na mnie:)
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeSob 19 Wrz 2009, 21:51

coż pograzyłem sie juz kosmicznie:D
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeSob 19 Wrz 2009, 23:02

za duzo Hc <jezyk>
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 01:28

coz wyszedlem na + po meczu z braga :) kursik 4,0 ale co z tego jak mój kompan z grupy ma bardzo duży plus uzbierany:)
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 17:02

Co do sytuacji w grupie C mam nadzieję ze 7 spoźniony typ zostanie zaliczony na -100 zgodnie z regulaminem regulamin nic nie mówi o typie zamiennym w wyniku spóźnienia:) nawet przed rozpoczęciem meczu... wogóle raczej nei mozna anulować typu/zmienić go.


Szczególnie jeśli daje mi to teoretyczną szanse na wygraną typujący sam sobie zrobił na złość typując w ostatniej chwili mając dużą przewagę :)

Prosze o postąpienie zgodnie z regulaminem:D
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 17:15

vorith ale jestes nie mily... hehehe ale masz racje , regulamin to regulamin <muza>
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 17:39

walcze o przetrwanie:P wiem ze muszę 2 mecze wytypować kwestia czy na +60 czy ~~300:P
Powrót do góry Go down
ktokolwiek
Moderator
Moderator



Na forum od : 10/04/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 18:23

Tak jak i w przypadkach w poprzednich rundach typ po czasie liczony jako -100 bez możliwości podawania zastępczego.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 19:10

W grupie C pojawiło się również pytanie dlaczego typ spóźniony jest nie rozliczany jako 0 tylko - 100.
Czy uważacie, że jest to krzywdzące <??>
Jaki sens miałaby walka gdyby:
Przykład:
Typer A oddał 7 typów i bilans wyniósł - 10 pln.
Typer B podał wszystkie po czasie i powinien awansować ?

Po drugie dziwię się, że nadal pojawiają się pytania dyskusje na podobne tematy, w końcu konkurs trwa już 7 tygodni.

Dodam jeszcze, że nie dociera do mnie, że czas forum odbiega znacznie od czasu rzeczywistego. Sprawdzałem już i porównywałem z czasem zegara atomowego. Proponuję sprawdzenie http://inosak.org/tools_clock.html z czasem własnego komputera.

Z życia wzięte ;),
kiedyś notorycznie spóźniałem się..., najlepszym rozwiązaniem jest przestawienie zegarka o 5 min do przodu :)
Satysfakcja gwarantowana.
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 21:07

oby nie padla bramka na poczatku spotkania w meczu roma fiorentina od tego zalezy moj awans:D

Godzine szukałem typu na kurs 1,30 ale chyba nic lepszego nie wymyślę:) Są emocje!
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 22:11

HAHAHAHAH ale emocje awansowałem!
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 22:17

Sorki za spam ale chciałem podziękować kilku za naprawdę świetną grę drobny błąd Cię zgubił ale jesteś naprawdę dobrym typerem co pokazuje twój + co pokazuje że nie tak jak połowa krzykaczy na b win chat chwali się ze wygrywa kasę na domy i samochody a jak przychodzi o rywalizacji to się wykręcają. Trudno powiedzieć czy być wygrał czy nie Inter wszedł Wisła natomiast nie.

Mam nadzieję że weźmiesz udział a następnym konkursie i będzie okazja do rewanżu. :)

P.S. Dawno nie szukałem z takim stresem godziny typu na kurs jedynie 1,30 :)
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 22:39

to sie rozpisales...

a ty Totti nie obijaj sie tylko walnij juz tego hattricka i awans dla mnie... ;p (fiorentina nie moze wygrac)
i kurcze gremio mam 1x a tu juz 3-0 LoL no ale u naziemnego buka byla postawiona czysta 1 <haha>
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 20 Wrz 2009, 23:25

robin a powiedz mi... bo kiedys pisales ze jak bedzie na miejscach 1-4 (bo chyba te miejsca maja kase) to nagroda idzie do nastepnego bo ty nie bierzesz...? tak jest? a co z typerem 'ktokolwiek'? bo mniemam ze odpuszasz nagrode dlatego ze tu sie angazujesz na stronce... rozwiej moje watpliwosci <okok>
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 21 Wrz 2009, 00:23

Zgadza się w tym konkursie nie gram o kasę tylko dla sportu, żeby się sprawdzić i zająć oczywiście 1 miejsce.
Także typer który zajmie o jedno miejsce niżej wskakuje na moje i kasuje wygraną.
Jeżeli chodzi o "ktokolwiek" to jeszcze raz dziękuję za pomoc przy moderowaniu konkursu, oprócz moderacji to będzie z wami rywalizował o zgarnięcie kasy.
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 21 Wrz 2009, 01:01

Moim zdaniem w next "edycji" powinien być system 1 vs 1 z tym że do next rundy przechodzi zwycięsca i np 2-3 osoby z najlepszym wynikiem np. taki witek miał bardzo dobry wynik i awansowałby dałej coś ala baraże:P Bo wiadomo że ktoś musi przegrać w 1 rundzie 1 vs 1 z mistrzem a być może ten przegrany to vice mistrz?

:) Takie wnioski ja wyciagam na przyszlosc
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 21 Wrz 2009, 01:07

a mnie zalewa krew jak widze cos takiego ze ostatni mecz na kuponie valencia , prowadza 2-1 i graja w przewadze i koncza z 2-2...i z takim gijon <uoee> <wnerw>
mialem tez dzis info na tzw. Fixa kurs 3.40 remis Sao Paulo 1-1, choc osobiscie nie wierze w cos takiego! ale remis byl wiec nawet nawet...
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 21 Wrz 2009, 01:39

Gratulacje dla tych co awansowali a duże brawa dla pozostałych co niestety odpadli. Poziom rywalizacji był wysoki. Jednym do awansu brakło jednej bramki, drugim kilku pln albo brakło minuty do oddania typu w czasie.
Tak jak w sporcie i tu odrobina szczęścia była potrzebna.
Przeglądając wszystkie typy w każdej grupie widzę, że nie było słabego typera i szacun.

Typerów co awansowali zapraszam do finału a pozostałych do zmierzenia się w kolejnym konkursie który będzie organizowany w niedługim czasie.

Pozdrawiam

:Hok
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 21 Wrz 2009, 01:44

Vorith napisał:
Moim zdaniem w next "edycji" powinien być system 1 vs 1 z tym że do next rundy przechodzi zwycięsca i np 2-3 osoby z najlepszym wynikiem np. taki witek miał bardzo dobry wynik i awansowałby dałej coś ala baraże:P Bo wiadomo że ktoś musi przegrać w 1 rundzie 1 vs 1 z mistrzem a być może ten przegrany to vice mistrz?

:) Takie wnioski ja wyciagam na przyszlosc

Fakt, większe emocje były w grupach h2h niż w pierwszych tygodniach. Możliwe, że w kolejnym konkursie zrobimy system pucharowy jak w tenisie, zobaczymy jeszcze. Temat do przemyślenia.

Na obecną chwilę nadal jest za mało typerów na forum, aby zwiększyć rywalizacje jak i wysokość nagród.
Więc jak możecie informujcie kolegów, koleżanki, znajomych, że istnieje Forum Typera.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





V runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: V runda Tabela/ Grupy   V runda Tabela/ Grupy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
V runda Tabela/ Grupy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» I runda Tabela/ Grupy
» II runda Tabela/ Grupy
» III runda Tabela/ Grupy
» IV runda Tabela/ Grupy
» IV runda Grupa D

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sport ma wiele twarzy... :: Zakończone konkursy :: Skuteczny typer-
Skocz do: