Sport ma wiele twarzy...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Sport ma wiele twarzy...

Bukmacherzy również >> Forum przekształcone będzie, kolizjami, absurdami..
 
IndeksIndeks  Moneybookers  Wyniki live  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kursy walut NBP
Dropping Odds
Sure Bets
Wiadomości
Poll
Twój ulubiony bukmacher
10Bet
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
365Bet
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty60%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 60% [ 3 ]
Betsafe
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Betsson
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Betway
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Bwin
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty20%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 20% [ 1 ]
Centrebet
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Expekt
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Gamebookers
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Interwentten
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Jetbull
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Ladbrokers
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Leon
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Partybets
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Sportingbet
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Tobet
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Mybet
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Unibet
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Zedbet
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Pinacle
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty20%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 20% [ 1 ]
Inny bukmacher
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty0%U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5
Z czuba TV
Bonusy Pokerowe


Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum bukmacherskie.. on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Sport ma wiele twarzy... on your social bookmarking website
Miejsce na Twój baner

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

free forum
brothersoft.com


Keywords
bukmacher

 

 U ilu i których bukmacherów posiadacie konta

Go down 
+6
leonbuk
kropencjusz
Seba
skwara
Miles
robin74
10 posters
AutorWiadomość
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimeNie 03 Maj 2009, 13:09

Jak wiadomo, żeby grać z powodzeniem systemem niezbędne jest posiadanie od kilkunastu do kilkudziesięciu kont u bukmacherów. Zarabia się wtedy dodatkowo na różnicach wynikających z kursów oferowanych przez bukmacherów lub punktach lojalnościowych.
Przykład spotkanie: AS Roma - Chievo
Kurs na Rome od 1,45 - 1,55, na remis 3,60- 4,33
Posiadając mało kont mamy mniejszy wybór. Jeżeli kurs 1,55 jest u kilku bukmacherów wybieram bukmachera u którego otrzymam dodatkowe profity w postaci punktów w programie lojalnościowym które później zamieniam na nagrody rzeczowe lub pieniężne.

Jedno z częstych pytań jakie otrzymuję- u którego bukmachera warto otworzyć konto ? Nie mam pamięci do zapamiętania tego gdzie już macie konta, więc przyda się ten temat na forum.
Zacznę więc i podam u których bukmacherów mam konta:

365bet
Betcris
Betclick
Betsafe
Betfair
Bluesq
Betway
Betsson
Canbet
Centrebet
Doxxbet
Expekt
Gamebookers
InterWetten
Jetbull
Labrokers
Mybet
Partybets
Pinnacle
Sportingbet
StanJames
Stryyke
Scandic
Unibet

Jeżeli jakiegoś pominąłem lub otworzę nowe konto będę edytował treść wiadomości.

Dziś lista się pomniejszyła o jednego buka- Bet-at-home. Zamknąłem dziś na własne życzenie tam konto. Decyzja podjęta z powodów:
- z takim chamstwem supportu się jeszcze nie spotkałem.
- podczas blokowania konta przepadają wszystkie pieniądze.
Więcej opisałem w temacie Czarna lista bukmacherów.


Ostatnio zmieniony przez robin74 dnia Sro 20 Maj 2009, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Miles
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 28/03/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimeNie 03 Maj 2009, 13:39

Witam,
no to moja kolej:)

365bet
Bet24
Bet-at-home
Betcris
Betclick
Betsafe
Betfair
Betway
Bwin
Betsson
Centrebet
Expekt
Gamebookers
InterWetten
Jetbull
Labrokers
Mybet
Partybets
Sportingbet
Scandic
Unibet
Powrót do góry Go down
skwara
Moderator
Moderator
skwara


Na forum od : 09/04/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimeNie 03 Maj 2009, 14:19

w tych ja gram: (im wyżej tym częściej )

bet365
betgun
expekt
gamebookers
unibet
betsafe
scandic
betclick
betsson
betway
centrebet
bah
bwin
mybet
interwetten
tobet
canbet
bluesq


Dobry pomysł z umieszczeniem w kolejności, czym wyżej tym częściej. robin74


Ostatnio zmieniony przez robin74 dnia Nie 03 Maj 2009, 19:05, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : :plus:)
Powrót do góry Go down
Seba
Moderator
Moderator
Seba


Na forum od : 09/04/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimeWto 05 Maj 2009, 01:37

Krótka lista, ale jest :)

Bet-at-home
bwin
Gamebookers
Jetbull
Powrót do góry Go down
kropencjusz
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 06/05/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimePią 08 Maj 2009, 21:18

Bet365
Bwin
Expekt
Unibet
Pinnacle Sports
Betway
Sportingbet
Bet24
PartyBets
Tobet
Powrót do góry Go down
leonbuk
Bywalec
Bywalec
leonbuk


Na forum od : 08/05/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimeSob 09 Maj 2009, 00:26

Ja gram u takich:
Bwin
Expekt
Bet465
Gamebookers
Unibet
Sportingbet
Betsson
Betsafe
Stryyke
Totolotek (naziemny)
STS (naziemny)

W sumie zakładałem te konta, bo były potrzebne do różnych konkursów, ale często biorę z nich typy itd.
Powrót do góry Go down
TheRocket
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 31/05/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimeNie 31 Maj 2009, 16:53

Witam!
Mam do Was pytanie. Czy znacie jakiegoś buka, w ktorym nie jestem zarejestrowany a jest bonus przy pierwszej wpłacie? <haha>

Moja lista:

Expekt
Unibet
Partybets
Sportingbet
Betsson
Mybet
Jetbull
Bet365
Canbet
Nordicbet
Gamebookers
Bwin
Bet-at-home
Powrót do góry Go down
Sphinx
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 02/05/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimePon 01 Cze 2009, 20:13

Tobet tyle że on jest powiązany po części z Nordicbetem
Ladbrookers
Powrót do góry Go down
sporthq
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 19/04/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimeNie 12 Lip 2009, 20:48

bet-at-home
bwin
unibet
sportigbet
ekspekt
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimeNie 12 Lip 2009, 21:59

TheRocket napisał:
Witam!
Mam do Was pytanie. Czy znacie jakiegoś buka, w ktorym nie jestem zarejestrowany a jest bonus przy pierwszej wpłacie? <haha>

Moja lista:

Expekt
Unibet
Partybets
Sportingbet
Betsson
Mybet
Jetbull
Bet365
Canbet
Nordicbet
Gamebookers
Bwin
Bet-at-home


Tak na szybko wypiszę Ci kilku których nie wymieniłeś:

BETSAFE - bonus 100 % do 100 pln
INTERWETTEN - bonus 50 % do 111 euro lub 380 pln
LEON - bonus 100 % do 100 $ lub równowartość w pln

Jestem w trakcie testowania kilku buków z bonusem i na początku sierpnia opiszę ich na forum.
Powrót do góry Go down
licho
Bywalec
Bywalec
licho


Na forum od : 30/07/2009


U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitimeNie 09 Sie 2009, 17:48

Bwin
Expekt
Bet365
Betsson
Mybet
Interwetten
Powrót do góry Go down
Sponsored content





U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Empty
PisanieTemat: Re: U ilu i których bukmacherów posiadacie konta   U ilu i których bukmacherów posiadacie konta Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
U ilu i których bukmacherów posiadacie konta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Limity u bukmacherów
» Czy zdarzają się pomyłki u bukmacherów ?
» Realizacja wypłat od bukmacherów
» Wasze oceny i opinie bukmacherów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sport ma wiele twarzy... :: Bukmacherka dla początkujących i zaawansowanych :: Dla zaawansowanych typerów-
Skocz do: