Sport ma wiele twarzy...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Sport ma wiele twarzy...

Bukmacherzy również >> Forum przekształcone będzie, kolizjami, absurdami..
 
IndeksIndeks  Moneybookers  Wyniki live  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kursy walut NBP
Dropping Odds
Sure Bets
Wiadomości
Poll
Twój ulubiony bukmacher
10Bet
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
365Bet
KhanWars.pl - Page 4 Empty60%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 60% [ 3 ]
Betsafe
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Betsson
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Betway
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Bwin
KhanWars.pl - Page 4 Empty20%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 20% [ 1 ]
Centrebet
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Expekt
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Gamebookers
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Interwentten
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Jetbull
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Ladbrokers
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Leon
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Partybets
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Sportingbet
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Tobet
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Mybet
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Unibet
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Zedbet
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Pinacle
KhanWars.pl - Page 4 Empty20%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 20% [ 1 ]
Inny bukmacher
KhanWars.pl - Page 4 Empty0%KhanWars.pl - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5
Z czuba TV
Bonusy Pokerowe


Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum bukmacherskie.. on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Sport ma wiele twarzy... on your social bookmarking website
Miejsce na Twój baner

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

free forum
brothersoft.com


Keywords
bukmacher

 

 KhanWars.pl

Go down 
+6
Warlord
sirŻeli
Mychandro
plp
turor
robin74
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeWto 15 Lut 2011, 10:29

First topic message reminder :

KhanWars to gra przeznaczona na przeglądarkę — niczego nie musisz ściągać, aby zagrać!
Rejestracja zajmuje mniej niż 2 minuty i można rozpocząć nową przygodę!

Zapisz się w historii jednym z posród 11 narodów. Strategia czasu rzeczywistego z 16 jednostkami bojowymi i oblężniczymi, 11 unikalnymi jednostkami, budynkami, umiejętnościami i wieloma innych elementami gry, które będą Cię bawić, i przysporzą Ci wypieków, podczas rozgrywki z tysiącami graczy z całego świata.

Tak się reklamują a o prawdzie nie piszą ani słowa...

- Darmowa gra, a bez włożenia kilku stów pln jest się farmą a nie graczem, bo za przywileje albo inaczej mówiąc za posiadanie niezbędnych opcji do gry trzeba zapłacić.

- Nad przebiegiem gry czuwają Game Operatorzy i administracja i tu jest największy problem bo zamiast pomagać i rozwiązywać problemy to potrafią tylko utrudniać grę nakładając kary w postaci banów na graczy i tu chciałbym rozwinąć temat:



Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
turor
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 17/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSob 26 Lut 2011, 20:14

A teraz humorystycznie, osoba ktora miedzy innymi ja wyslalem na urlop, tak opisuje runde w ktrej to sie stalo. Wg ranku zajela klanowo 1 miejsce, ale dobrze wie czemu tak wyszlo, wiec nie za bardzo jest sie czym chwalic. Te top to cos jak jalmuzna zostawiona pod drzwiami. Potem podnosi to ktos z wycieraczki, wklada do krysztalu, stawia na polce w salonie i mowi , ze puchar zdobyl.

"Podczas ostatnich dwóch ekscytujących rund tyle pozabieraliśmy bogatym i daliśmy sobie, że aż się przejedliśmy i tak nas brzuchy bolą (od zabranych dóbr i od śmiechu), że musimy trochę odpocząć. W końcu za dwa złota z rzędu urlop się ewidentnie należy. Mamy nadzieję, że klan który wygra tę rundę, zagra w następnej. Życzymy powodzenia wszystkim klanom grającym w 11 rundzie."

Autorce tekstu osobiscie 3 pelne armie wytluklem <haha> <haha> <haha>

Sherwood to byl klan, ale za starego lidera i starej gwardii, teraz to chinski model z logo mercedesa.
Powrót do góry Go down
sirŻeli
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 26/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSob 26 Lut 2011, 20:47

turor napisał:
Zeli piszesz do rzeczy, mam nadzieje, ze zarzadzales swiatami tak jak to opisujesz. Szkoda ze na s4 nie byles go, moze bym sie do gry nie zniechecil wtedy.
Pozdrawiam.

Nie zawsze tak jak bym chciał, ale coś tam robiłem. Zapytaj kolegów z klanu czy było ze mną tak źle na s4 kiedyś?
Powrót do góry Go down
miki1980
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSob 26 Lut 2011, 23:20

Panie podróba,ja nie jestem rasistą-choć może to tak zabrzmiało.każdy na forum KW jedzie po Bułgraskich programistach a jak tutaj to zrobi to jest bee.
a niestety jakbyś przeczytał wszystkie wypowiedzi to byś wiedział,że wulgaryzmy były z mojej i Mychy strony-tego nie zauważyłeś <dokuczacz>
nawet SirŻeli pisze o tym by solidarnie walczyć o zmiany w KW.i żeby to wymusić na właścicielach gry zmiany-i się dało.
więc albo wspólnie walczymy o zmiany na lepsze na KW albo cicho godzimy sie by było tak jak jest <dobani>
Powrót do góry Go down
Hrabia
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeNie 27 Lut 2011, 01:04

Admini gówno mają do gadania i gówno robią, generalnie dla mnie to oni nie istnieja :) Teraz na swiecie 1 gosciu z PW Mr. EGO przejal sobie szaraka juz dawno, ktory byl po adminie Myzrael - zwykly szarak ,a w srodku wszystko na maks, identyczny co chan, tylko bez woja :) Ktoś tam pisal do adminow, mieli wyciagnac konsekwencje, ale oczywiscie gowno z tego <haha> A ze EGO jest cieniasem to wiadomo , ze potrzebuje pushu, bo nie umie przesylac surki pomiedzy zamkami i rozbudowac...

czytalem kiedys na forum o pushach zamkowych, jak to mieli zakazac, a sami robia pushe zamkowe dla graczy, wiec dla mnie ich gadanie jest nic nie warte, ustawek wiadomo, ze nie sa w stanie wychwycic - bo niby jak - sam widzialem wiele raportow z ustawek, skoro dwa klany prowadza miedzy soba wojne i kolesie sie znaja, to co to za problem sie ugadac na gg :)

Admini sluza generalnie do tego, zeby dawac bany za wulgaryzmy i reklamy na pasku - dla mnie innego zastosowania nie maja :)

A Mistycx skoro wykorzystywal bledy w grze - to jest normalka, kazdy kto jest choc troche inteligentny to wyczai co jest grane i bedzie tak robil... Sam jak przejmuje od kogos zamek i sie robia budowle, to je kasuje zawsze i stawiam jeszcze raz... Ale zeby tak nabijac expo to by mi sie nie chcialo akurat bawic tak jak Mistycx - bo to dla mnie zadna frajda i zabawa z gry...
No, ale ze byly do wygrania konsole kiedys, to w sumie dobry plan - i byc moze sam bym sie skusil, zeby tak robic, ale teraz ich wirtualne monety mam w dupie, wiec zlewam ranking totalnie...

Ranking nic nie mowi w ogole - kazdy rozna ilosc spedza czasu na grze, gra w roznych klanach - w mocniejszych i slabszych, kazdy ma rozna okolice, rozna ilosc monet kazdy wydaje, wiec ranking traktuje bardziej dla zabawy, i nie przykladam do tego wagi, tymbardziej ranking klanow - to juz w ogole jest gowno warte - zenada, jak klany farmerskie sa wyzej od pozadnego walecznego klanu, ktory ma 5 razy wiecej wrogow, a co za tym idzie nie ma czasu na zabawy z chanami, bo jak ktos chce walczyc z komputerem, to niech sobie zalaczy zwykla gre komputerowa na pc :)
Chyba o to chodzi w grach online, zeby walczyc z innym zywym graczem , a nie komputerem :)

W Grepolis gralem kiedys - wporzo gra, bardziej rozbudowana niz KW, ale z racji tego, ze jest to gra ktora nigdy sie nie konczy - to nie widzialem sensu grania w to dalej :)
KW to jest gowniana gra teraz- co chwila wypierdala z gry , zeby kliknac kolko - jak wysylasz 5 wypraw laczonych i masz tak 10 razy dziennie i za kazdym razem musisz wpisywac jeszcze raz- to kpina delikatna :) To samo z pisaniem tekstow - non stop sie kasuje :)
KW ma przewage nad innymi , bo sa rundy i mozna sie poswiecic na dana runde i grac na maksa, i odpoczac nastepna, wiec potencjal wielki, ale szacun dla programistow i adminow, ze potrafili taka perelke jak KW spierdolic na maksa - to nie kazdy potrafi, i tu jest wielki uklon z mojej strony ;)

Pozdrawiam wszystkich co zabrali glos...
Powrót do góry Go down
MysticX
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeNie 27 Lut 2011, 03:27

sirZieli
dostałem bana za walke z Aleksem owszem ale to nie aleks tylko Vokiel to jest po 1
po drugie nigdy nie miałem napisu taki jak podałe to dwa pomyliłeś sie 2 raz
po trzecie odebrałeś mi zamki dopiero jak byłem szary po tym jak mnie na speed za 1 walke zabanowaliscie na 5 dni!! to 3 bład pałkarza
z taką pamięcia to daleko nie pojedziesz
odbierałeś zamki Vokielowi oraz dziewczynie co grała ze mna w klanie, a mi to mogłeś naskoczyć, byłem cały czas pierwszy i sie przyplatałes z dołu mapy bo twoi kompanie poszłi do piachu !
razem z SRD w co uciakł na druga strone mapy
kup sobie coś na głowe aby mózg odświezyc !
Powrót do góry Go down
MysticX
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeNie 27 Lut 2011, 03:45

napisał sirZieli "Np. Ja sie wściekałem kiedyś że nie możemy atakować się w klanie a przez to zamków przekazywać sobie. zwiechy"

i tu kolejny geniusz MysticX od kąd grałem w Kw dało się przekazyać zamki nawet w 1 wersji wystaczyło nie mieć podpisanego paktu pokojowego z zadnym klanem <!!>! HAHAHAHAHAHA
i to tez uznacie za bug <!!> czy pierdoloną nie wiedzę <!!>! nazywajcie to jak chcecie
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeNie 27 Lut 2011, 10:47

Hrabia,
<oklaski>
Lepiej nie mogłeś tego ująć. Nie za długi, a bardzo treściwy post. Nic dodać, nic ująć.
W 100 % się zgadzam z Twoją wypowiedzią- To jest właśnie prawda o KW <!!>

<gool>

Hrabia 1:0 KW

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
sirŻeli
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 26/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeNie 27 Lut 2011, 12:17

MysticX napisał:
napisał sirZieli "Np. Ja sie wściekałem kiedyś że nie możemy atakować się w klanie a przez to zamków przekazywać sobie. zwiechy"

i tu kolejny geniusz MysticX od kąd grałem w Kw dało się przekazyać zamki nawet w 1 wersji wystaczyło nie mieć podpisanego paktu pokojowego z zadnym klanem <!!>! HAHAHAHAHAHA
i to tez uznacie za bug <!!> czy pierdoloną nie wiedzę <!!>! nazywajcie to jak chcecie

Mówię przekazywaniu zamków w klanie. Przepraszam Cię, ale ja gram od s1r1. A problemy z przekazywaniem zamków pamięta przynajmniej kilkadziesiąt osób z s1. Może Berecik się jeszcze wypowie to potwierdzi moje słowa.
Powrót do góry Go down
sirŻeli
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 26/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeNie 27 Lut 2011, 12:25

MysticX napisał:
sirZieli
dostałem bana za walke z Aleksem owszem ale to nie aleks tylko Vokiel to jest po 1
po drugie nigdy nie miałem napisu taki jak podałe to dwa pomyliłeś sie 2 raz
po trzecie odebrałeś mi zamki dopiero jak byłem szary po tym jak mnie na speed za 1 walke zabanowaliscie na 5 dni!! to 3 bład pałkarza
z taką pamięcia to daleko nie pojedziesz
odbierałeś zamki Vokielowi oraz dziewczynie co grała ze mna w klanie, a mi to mogłeś naskoczyć, byłem cały czas pierwszy i sie przyplatałes z dołu mapy bo twoi kompanie poszłi do piachu !
razem z SRD w co uciakł na druga strone mapy
kup sobie coś na głowe aby mózg odświezyc !

1. Nie wiem kto grał na koncie Alexa ale za walka z nim była ustawką.
2. Nie pamiętam jaką miałeś nazwę zamku dokładnie dlatego napisałem że coś w stylu. Chodziło o to że na ten zamek zapraszałeś na ustawki. I co chwila tam było pobojowisko.
3. Zamki odbierałem już normalnie, nie były szare. Pod koniec grał Jaceg bo ja wyjechałem i może potem byłeś szary, ale pierwsze zamki traciłeś będąc czerwony. W okolicach praktycznie moich nie było. Moi mieli opanowane kwadraty na wschód. Seth nie miał już tam zamków. Na sam koniec zdobył zamek obok Ciebie ponownie. Seth nie był ze mną w klanie.

Głowę mam w porządku. Szkoda, że nie umiesz prowadzić dyskusji w sposób właściwy.
Powrót do góry Go down
sirŻeli
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 26/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeNie 27 Lut 2011, 12:30

Hrabia napisał:
Admini gówno mają do gadania i gówno robią, generalnie dla mnie to oni nie istnieja :) Teraz na swiecie 1 gosciu z PW Mr. EGO przejal sobie szaraka juz dawno, ktory byl po adminie Myzrael - zwykly szarak ,a w srodku wszystko na maks, identyczny co chan, tylko bez woja :) Ktoś tam pisal do adminow, mieli wyciagnac konsekwencje, ale oczywiscie gowno z tego <haha> A ze EGO jest cieniasem to wiadomo , ze potrzebuje pushu, bo nie umie przesylac surki pomiedzy zamkami i rozbudowac...

To nie Ego zawinił, tylko Łukasz. Ale życie jest ważniejsze. Problem że Tars nie przydzielił zastępstwa na s1.

Hrabia napisał:
czytalem kiedys na forum o pushach zamkowych, jak to mieli zakazac, a sami robia pushe zamkowe dla graczy, wiec dla mnie ich gadanie jest nic nie warte,
Myzrael nie gra na s1.

Hrabia napisał:
ustawek wiadomo, ze nie sa w stanie wychwycic - bo niby jak - sam widzialem wiele raportow z ustawek, skoro dwa klany prowadza miedzy soba wojne i kolesie sie znaja, to co to za problem sie ugadac na gg :)
Przy łapaniu ustawek nie interesuje mnie gg, ale prawdę piszesz że ciężko to namierzyć.

Hrabia napisał:
Admini sluza generalnie do tego, zeby dawac bany za wulgaryzmy i reklamy na pasku - dla mnie innego zastosowania nie maja :)

Niestety z tym się też muszę zgodzić.

Hrabia napisał:
A Mistycx skoro wykorzystywal bledy w grze - to jest normalka, kazdy kto jest choc troche inteligentny to wyczai co jest grane i bedzie tak robil... Sam jak przejmuje od kogos zamek i sie robia budowle, to je kasuje zawsze i stawiam jeszcze raz... Ale zeby tak nabijac expo to by mi sie nie chcialo akurat bawic tak jak Mistycx - bo to dla mnie zadna frajda i zabawa z gry...
No, ale ze byly do wygrania konsole kiedys, to w sumie dobry plan - i byc moze sam bym sie skusil, zeby tak robic, ale teraz ich wirtualne monety mam w dupie, wiec zlewam ranking totalnie...

Ranking nic nie mowi w ogole - kazdy rozna ilosc spedza czasu na grze, gra w roznych klanach - w mocniejszych i slabszych, kazdy ma rozna okolice, rozna ilosc monet kazdy wydaje, wiec ranking traktuje bardziej dla zabawy, i nie przykladam do tego wagi, tymbardziej ranking klanow - to juz w ogole jest gowno warte - zenada, jak klany farmerskie sa wyzej od pozadnego walecznego klanu, ktory ma 5 razy wiecej wrogow, a co za tym idzie nie ma czasu na zabawy z chanami, bo jak ktos chce walczyc z komputerem, to niech sobie zalaczy zwykla gre komputerowa na pc :)
Chyba o to chodzi w grach online, zeby walczyc z innym zywym graczem , a nie komputerem :)

W Grepolis gralem kiedys - wporzo gra, bardziej rozbudowana niz KW, ale z racji tego, ze jest to gra ktora nigdy sie nie konczy - to nie widzialem sensu grania w to dalej :)
KW to jest gowniana gra teraz- co chwila wypierdala z gry , zeby kliknac kolko - jak wysylasz 5 wypraw laczonych i masz tak 10 razy dziennie i za kazdym razem musisz wpisywac jeszcze raz- to kpina delikatna :) To samo z pisaniem tekstow - non stop sie kasuje :)
KW ma przewage nad innymi , bo sa rundy i mozna sie poswiecic na dana runde i grac na maksa, i odpoczac nastepna, wiec potencjal wielki, ale szacun dla programistow i adminow, ze potrafili taka perelke jak KW spierdolic na maksa - to nie kazdy potrafi, i tu jest wielki uklon z mojej strony ;)

Pozdrawiam wszystkich co zabrali glos...

Z tym też.
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeNie 27 Lut 2011, 21:48

Nie będę się zbytnio rozpisywał dla mnie jest jasne że administracja jest najgorszym ogniwem w tej grze admini maja swoich pupilków sympatyzują z klanami więc łatwo sobie bana załatwi w 5 minut po uzgodnieniu na gg czy przez komure ...,,czy jakieś inne sprawy proste jak jebanie i niech nie pierdola farmazonów bo admini nie jednego załatwili uczciwego gracza który im wprost może napisac że są huja warci i kurwa kropka nie ukrywam nawet nicku z takim gram na kw a jeszcze swoje napiszę ale to nie pora na to ....po zatym nic pisaniną nie załatwimy gra sie nie zmieni a admini też pozostanie jak bylo albo jeszcze gorzej bo nie wiem ile zamiaru monet maja od graczy wyciagać ja nie mam zamiaru placic za bubel i za hujową obsługie klijenta jaka są admini ....kurwa ja chce grać jak najlepiej potrafie wynikiem mojej gry jest top ....ale jak tu grac jak nie admin ciebie załatwi to ta jebana gra ,,,,na s2 czekam 2 tygodnie na odpowiedż na ticketa i huj cisza nic by nie było dziwnego ale to 3 ticket w tej samej sprawie dodałem tylko link do screenów na pierwsze dwa tickety odpowiedż była nawet szybka typu ble ble ble odpierdol sie
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePon 28 Lut 2011, 00:00

Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePon 28 Lut 2011, 00:06

Jest na nim nowum to chyba planowane jest na nową wersje kw czyli 3 wyprawy na zamek 6k mięsa zapłata nastepna wyprawa to już 8k zarcia będzie normalne jajcarstwo <tak>
Powrót do góry Go down
MysticX
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePon 28 Lut 2011, 15:46

do sirZieli słuchaj ustawek w tamtej rundzie s6r4 nie robiłem a dostałem bana, była walka 1szt z Vokielem, ale to był czysty przypadek bo ty zabierałes zamki własnie jak to sam niapisałeś i tak było ale jemu i dziewczynie a nie mi, a ustawienie woja na zabijanie szlachciców było " ktoś ściagnął wojo a ja się nadziałem " dostąłem bana na 5 dni niesłusznie,

druga sprawa nazwy miałęm ale w poprzedniej rundzie gdzie robiłem całą rundę ustawki 50v50 40v40 i nie dostałem bana uznawałem taki walki za honorowe aby zmierzyć z kimkolwiek, pisałem do wielu graczy zapraszając własnie na taki opisany zamek ! dlatego człowiek się tak irytuje trzeba albo zapisywać na w kalendarzu, albo mieć dobrą pamięć,

A tutaj coś przeciwko działalności właścicieli, gra jest darmowa, a monety darowizną, a namawianie do zakupu w postaci promocji, są chyba niezgodne z prawem, ponieważ jak komuś coś daruje to jak mogę mieć coś w promocji,
to chyba jest sprzedaż, a to podlega innej formie opodatkowania, chyba zadzwonie do pana z RadiaZ Pan Wajs może łyknie temacik on takie uwielbia!<!!>

Wielki Chan
user avatar
2011-02-27 23:08:42

Pokłony Panie,

Zespół Khan Wars chciałby Cię poinformować o ciekawych i kuszących Promocjach. Jedną z nich jest promocja na zakup Monet, do każdego zakupionej paczki otrzymasz dodatkowe 10% Monet. Kupujesz 1000 dostajesz 1100! Promocja trwa do godziny 23:59 dnia 28.02.2011.

Życzymy Ci powodzenia w szybkiej rozbudowie swojego Imperium w świecie Khan Wars,
Zespół Khan Wars

Znak: Odpowiedź Usuń
Wielki Chan
user avatar
2011-02-27 22:55:05

Witajcie,

Przypominamy, że jeszcze tylko jeden dzień trwa Promocja związana z serwisami Monetowymi (czarna skrzynka, rytuały, zakończenie budynków, kupno surowców, zakończenie udoskonaleń - dostępne są co 12 godzin!
Dodatkowo motywacja jest o 50% tańsza. Obie te promocje będą trwały do godziny 14:00 dnia 28.02.2011.

Powodzenia w grze,
Zespół Khan Wars

Znak: Odpowiedź Usuń
Powrót do góry Go down
olaboga
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: bez cenzury   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePon 28 Lut 2011, 22:49

Nie traćcie nadziei:

przez miki1980 » poniedziałek, 28 lutego 2011, 20:18
..."Moi drodzy,porozmawiałem trochę z Atikiem, otworzył mi oczy na niektóre rzeczy i co nieco uzmysłowił....

...jeżeli już nasze propozycje zostaną zaakceptowane to trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość bo to niestety w dzień nie da rady zrobić.
Jeżeli już coś konkretnie ustalimy to skontaktuje się z Atikiem i swoim fachowym okiem oceni co z tego ewentualnie możemy przesłać dalej." <hura>
Powrót do góry Go down
sirŻeli
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 26/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePon 28 Lut 2011, 22:53

Dobra Mystix - nieważne. Niech każdy pozostanie przy swoim. To nie o to tu chodzi.
Pecok nie wiem czy po moim odejściu ktoś opiekuje sie s2. Dlatego długo możesz czekać.
Moje odpowiedzi na Twój wynikały z tego że panel pod moim kontem nie działał. Nie mogłem nic zrobić żeby pomóc. Hehe. Sorki ale zyskiwałem na czasie,aż do momentu jak mnie to delikatnie mówiąc w kurw.... Ile można czekać?
Powrót do góry Go down
james007
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePon 28 Lut 2011, 23:04

Oświadczenie klanu Panowie Wojny:
Na skutek działań administracji gry KW (tej polskiej jak i twórców z Bułgarii) chcieliśmy ogłosic PROTEST przeciwko takiemu traktowaniu graczy jakie ma miejsce obecnie. Z tego miejsca chcielismy namowić do takiej samej formy protestu wszystkie klany i graczy zarówno Świata 1 jak i pozostałych polskich światów. PROTEST miałby polegać na sabotażu nowej rundy jaka ma wkrótce wystartowac (marzec 2011) - namawiamy wszystkich do NIE KUPOWANIA monet i nie rozwijania swoich kont! ŻĄDAMY PRZEDE WSZYSTKIM:
1. Poprawy motoryki gry - wyelimnowania niekończących się błędów m.in. znikania wojska, cofania wypraw, wyrzucania przez system z gry zalogowanego gracza
2. Naprawienia czasów serwera - puszczajac wyprawy musimy mieć pewność że czasy dojśćia bedą zgodne z późniejszymi czasami raportów - żeby unikąć sytuacji kiedy misternie dopracowana akcja kończy się niepowodzeniem nie z winy gracza
3. Wyeliminowania cześci opcji dostępnych za monety "Płatne opcję są zrobione tak, aby nie psuć bilansu gry. Pomagają one zaoszczędzić czas gracza, który postanowi z nich skorzystać. Żeby aktywować daną usługę, należy zakupić Monety za pomocą jednej z form płatności." - zgodnie z informacja zawarta w pomocy - obecna wersja gry i zawarta w niej mnogość opcji dostępnych za monety jest zdecydowanie przesadzona i psuje ogólny bilans gry!<!!>
4. Daleko idących zmian w administracji... przede wszystkim usprawienia jej działania - żeby gracz nie musiał czekać na odpis ticketu kilka dni a czasami nawet tygodni


Jako klan Panowie Wojny zachęcamy do składania propozycji jakich zmian oczekujemy (jako gracze). Oto kilka z naszych propozycji:
1. Wyeliminowanie z mapy upiornych zamków!<!!>
2. Wyeliminowanie opcji za monety - motywowania szlachcia
3. Zwiększenie ilości monet jakich dodajemy do motywowania wypraw - aby stały się małoopłacalne - co by nie psuło bilansu gry
4. Proponujemy opcje trzech protekcji trwajacych - 24h, 48h i 72h - darmowych i czwartej 72 godzinnej płatnej za zwiekszoną ilość monet
5. Zmian w naliczaniu punktów rankingowych klanowych - dodawanie dodatkowych punktów za wygrane walki z wrogimy klanami
6. Zniesienie bonusu do obrońcy dla graczy o niższym levelu lub zmniejszenie tego bonusu do 2% za kazdy level różnicy
7. Dodatnie mozliwości wsparcia z obozu (ograniczonego oczywiscie czasowo)
8. Jednorazowa zmiana stolicy - brak możliwości zmiany stolicy za monety
9. Zwiększenie znaczenia jednostki specjalnej

Jesli popieracie ten pomysl umiescie na swojej stronie klanowej ten tekst. Dziekujemy za wsparcie.
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePon 28 Lut 2011, 23:49

jasne popieramy sie wklei może wreście się cos zmieni
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePon 28 Lut 2011, 23:51

sir zeli wynika jasno że zostalem przewalkowany no właśnie
Powrót do góry Go down
malder
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Mar 2011, 01:09

jestem za!<!!>!
Powrót do góry Go down
Warlord
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 01/03/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Mar 2011, 01:19

sirŻeli napisał:
MysticX napisał:
napisał sirZieli "Np. Ja sie wściekałem kiedyś że nie możemy atakować się w klanie a przez to zamków przekazywać sobie. zwiechy"

i tu kolejny geniusz MysticX od kąd grałem w Kw dało się przekazyać zamki nawet w 1 wersji wystaczyło nie mieć podpisanego paktu pokojowego z zadnym klanem <!!>! HAHAHAHAHAHA
i to tez uznacie za bug <!!> czy pierdoloną nie wiedzę <!!>! nazywajcie to jak chcecie

Mówię przekazywaniu zamków w klanie. Przepraszam Cię, ale ja gram od s1r1. A problemy z przekazywaniem zamków pamięta przynajmniej kilkadziesiąt osób z s1. Może Berecik się jeszcze wypowie to potwierdzi moje słowa.

Co do przejmowaniu zamków w klanie i atakowaniu się nawzajem to fakt było coś takiego i tu sie zgadzam z Sir Żelim - ja akurat gram od rundy 2 na S1 a potem na s2 już cały czas też od R2, a potem to tylko odwiedzam już kw w sumie wiadomo real dla mnie na 1m ;)

Co do KW:
Nie czytałem wszystkiego co pisaliście wczesniej, ale fakt, że sama gra pogorszyła się:
- wprowadzenie chanów pogorszyło zdecydowanie rywalizację i zmieniło taktyke klanów na tyle, że niektórzy już wolą tylko z trupami walczyć bo po co wojny jak można mieć pokój i zbierać exp na upiorach....
- pełno opcji za monety nawet kolejka budowania jest pojedyncza a kiedyś była potrójna....a pojedynczo podwyższanie chociażby kuźni to katorga;/ no i wogóle w porównaniu do R2 zrobiła się większa przewaga tych co mają monety nad tymi co ich nie mają(ja akurat wydaje max 100monet na runde) co nie służy rywalizacji...mój kolega wspomniał o abonamentach...na wstępie tak, żeby każdy potem miał równą ilość monet i szanse były równe..coś w tym jest
- wylogowywania psują jakoś i przyjemność z gry często traci się przez to cenne sekundy podczas obrony czy ataków....odświeżanie rzeczewiste też na dobre nie wyszło w/g mnie
- coraz więcej bugów wystarczy poczytać POSTY PECOKA czy innych...dlaczego ich nie było(w tak dużej ilości) w wcześniejszych rundach coż to się stało?
- ustawki - wiadomo, że cieżko je wykryć i w 100% nie da rady ich wyeliminować choć wiem, że można nie któe wykryć i są nie raz wykrywane choć nie zawsze co przysparza skargo graczy...no ale co zrobić..:)
- z administracją też jest chyba coś nie tak bo jak wytłumaczyć ciągłę skargi graczy...i brak reakcji adminów...
mógłbym wymieniać długo, moze lepiej wycofać niektóre "ulepszenia" żeby kw lepiej chodziło i jakiś zwiech o 2 w nocy(sam tego doświadczyłem jak przejmowałem zamek gracza) nie było nie wspominając już o tym co pecok czy szkudnik pisał.....a te "Ulepszenia" warto byłoby konsultować z graczami z KW bo w końcu to oni dają kase na to..klient nasz Pan tak? ;)

Co do wniosku Panów Wojny:
Jako jeden z przedstawicieli Klanu MG z S2 istniejącego od rundy 2 popieram wniosek, na naszym klanie już ten post jest zamieszczony :)

Pozdrawiam
Warlord
"Siła i Honor" "W Jedności siła" :)


Ostatnio zmieniony przez Warlord dnia Wto 01 Mar 2011, 01:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
POP
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: do inteligencji   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Mar 2011, 01:39

Jako przedstawiciel chłopo-robotników z kieleckiego, pasjonatów KW, mam pytanie do wykształciuchów, czy przypadkiem wprowadzenie Chanów, a więc ukierunkowanie na grę z automatem nie było wprowadzone za przyczyną kiepskich serwerów , które dymiły gdy Szanowne Panie i Panowie uganiali się po planszy tylko za sobą.
Czy Szanowne Panie i Panowie nie uważają , że każda propozycja , która nawet w minimalnym stopniu ogranicza dochody właścicieli KW jest bzdurna i niepoważna ?
Czy Szanowne Panie i Panowie nie uważają, że wprowadzenie jakiegoś nowego fiki miki do zasad gry będzie powodem kolejnych obstrukcji serwerów.
My chłopo-robotnicy , nauczeni doświadczeniem uważamy , że żaden protest się nie uda, jeżeli na straży protestu nie stoi straż robotniczo- chłopska uzbrojona w bejsbole, dlatego też nawoływanie do tychże protestów w warunkach tej gry jest dziecinadą.

Dlatego też jak malder - jestem za <!!> , ale równiez jak moj idol - nawet i przeciw. <oklaski>
Powrót do góry Go down
POP
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Mar 2011, 02:10

A mają wprowadzić niedługo Chany 0,5 , żeby już każda khanwarowska niedojda mogła sobie stuknąć Chanika. <hura>
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Mar 2011, 08:24

APOKALIPSA-DB s8 popiera inicjatywę Panów Wojny;);)
Powrót do góry Go down
MysticX
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Mar 2011, 09:13

A tu fotka z dziejów KW bo na tą chyba wygląda

to tak dla lozluźnienie atmosfery

zgadza się sirZieli niech każdy zostanie przy swoim nie o to tutaj chodz w tym temacie
Powrót do góry Go down
check_
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Mar 2011, 14:23

witam , na KW pojawilo sie wielu ''wybawicieli'' , kazdy ma swoja wizje KW , kazdy mysli ze jego pomysl jest zajebisty i bedzie super teraz sie gralo ... ja np chce zeby byly khany 1 poziomu bo nie chce mi sie rozbudowywac pustych szarakow , oczywiscie jestem za tym zeby khany nie nabijaly pkt rankingowych , ranking ze wzgledu na wspolczynnik
dzienny tez jest smiechu wart bo wygrywa ten kto siedzi najwiecej na kw ...ja np. proponuje zeby pkt rankingowe zdobywalo sie w walce z wrogimi klanami ( po prostu exp z walki nabija ranking, ale gracze musza byc w klanach ktore maja wojne ze soba) limit graczy w klanie to tez podstawa bo polityka klanow nie ma zadnego zastosowania ... dalej obozy bym wyrzucil z tej gry bo sa zalosne pod kazdym wzgledem i tak naprawde to one zjebaly glownie ta gre ...
Powrót do góry Go down
pitu?
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Mar 2011, 15:59

----------------------------------------------------------------

Go down
james007
Gość

PisanieTemat: Re: KhanWars.pl Yesterday at 22:04


Jako klan Panowie Wojny zachęcamy do składania propozycji jakich zmian oczekujemy (jako gracze). Oto kilka z naszych propozycji:

6. Zniesienie bonusu do obrońcy dla graczy o niższym levelu lub zmniejszenie tego bonusu do 2% za kazdy level różnicy

-------------------------------------------------------------------

james007 czym kierowaliście się przy wymyśleniu tej zmiany ?


rozumiem że jako gracze z 36 poziomem nie pasuje Wam że ktoś słabszy może posiadać bonus do obrony ; a czy że macie na max.podciągnięte umiejętności nie dają takiemu graczowi i tak znacznej przewagi nad słabszym graczem ?

lepszym rozwiązaniem by było przy określaniu tego bonusu uwzględnienie również ilości osad danych graczy bo chyba nie trudno pojąć że gracz z 10 zamkami na większy potencjał jak gracz z 3 ; więc mogło by to wyglądać tak że podstawowy bonus by wynosił -% za każdy level oraz dodatkowy za różnicę w ilości osad

ja gram od 3,5 tygodnia w tę grę i mam 28 level oraz tylko 3 osady ; więc mogą mnie atakować gracze z 35 poziomem i 11 osadami ;
to uwidacznia że taki bonus chociaż trochę zmniejsza przewagę mocniejszych kont nad moim
Powrót do góry Go down
miki1980
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeWto 01 Mar 2011, 22:09

tutaj jeszcze do wypowiedzi james-a dodam co wczoraj przekazał Tars

Witajcie,

Może na początku mały wstęp nim się rozpiszę. Otóż wersja gry jest identyczna dla wszystkich krajów. Czy będziecie grali na niemieckich numerach czy światowych, czy polskich - mechanika gry jest identyczna. Rożnica polega tylko na tym, że poszczególne światy stoją na różnych serwerach. Można to było odczuć przy niedawnych padzie 4 światów gdzie pozostałe 4 śmigały. Piszę to dlatego abyście pamiętali, że jakiekolwiek zmiany wprowadzone w Polsce będą wprowadzone też w innych wersjach i każdy kraj musi się na coś takiego zgodzić oraz producent gry musi je zaakceptować. Nie oznacza to jednak, że się nie da Da się, czego przykładem jest wprowadzenie zmian związanych z ostatnim updatem - nikomu się nie podobało ale dodali:-/ Wszystkie kraje borykają się bowiem z tymi sami problemami, które wprowadził producent gry (de facto odszedł 28 lutego tego roku, Khan Wars ma nowego, mam nadzieję, że ten będzie czytał Wasze pomysły).

Dobra, jak coś jeszcze wyskoczy dopiszę notkę. Zatem przechodząc do Waszych ŻĄDAŃ:
1. Błędy są poprawiane na bieżąco, jednak w związku z tym, że jest kilka serwerów x kilkadziesiąt krajów = wprowadzenie zmian chwilę zajmuje. Czy mają to zautomatyzowane? Pewnie nie :-/ W tej kwestii nie jestem nic zrobić ponad zgłaszanie problemów, które są dobrze udokumentowane. Stąd cały czas moje prośby o dokładne opisy.

2. Poprosiłbym o dokładne opisanie sprawy. Świat i opis. Zapewne co "świat to obyczaj".

3. Monety... Sugestie z naszej strony już zostały kilkakrotnie wysyłane do Producenta Gry jednak bez echa, teraz próba zostanie ponowiona. Po krótcy sugerowane przez nas opcje można porównać do tych dostępnych w grze Grepolis (nie będę opisywał, sami możecie sprawdzić ) oraz aby nie zaproszenie gracza było motywowane Monetami a jak to jest w Imperium Stylu, każdy zakup przez niego Monet powodował dodanie do Waszego konta 10% wielkości paczki. Np.: Zaproszony gracz kupuje 1000 Monet, Ty dostajesz 100.

4. Cały czas jest otworzony nabór, jednak ilość zgłoszeń jest nieadekwatna do ilości pracy jaką trzeba wykonać. Ogłoszenia wiszą. Zapraszam każdego.
To jest gra dla Was a boicie się wejść do Teamu. Dodatkowo proszę o wypisane tych spraw, które wiszą najdłużej (rodzaje nie konkretne zgłoszenia).


Odpowiedzi na kolejne punkty:

1. Nikt teraz nie wie dlaczego one powstały. Miały uatrakcyjnić grę i miały być cały czas ulepszane. Jednak projekt utknął i został bubel. Pojawił się nawet pomysł wrzucenia wersji gry jaka była 3 lata temu ale... odpowiedź na początku mojej wypowiedzi. W tym wypadku sugeruję zmianę funkcji tego zamku - dobrze opisane zostaną wysłane do BG. Proszę brać pod uwagę różne czynniki przy opisie opcji.

2. Albo całość albo nic. Samo wyeliminowanie tej opcji nie przejdzie.

3. Niemożliwe.

4. Niemożliwe.

5. Propozycja została wysłana. Czeka na akceptację.

6. Poproszę dokładny opis. Możliwe do załatwienia.

7. Nie do tego miał służyć obóz. Nie ma takiej możliwości obecnie chyba, że rozbudują funkcjonalność obozów.

8. Niemożliwe.

9. Dokładny opis.

Pozdrawiam,
Tarsycjusz


żeby było jasne,na co z proponowanych zmian przez Panów Wojny moglibyśmy ewentualnie liczyć
Powrót do góry Go down
james007
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 01:45

Odpowiedz do Pitus

Odpowiem za siebie - faktem jest ze w wiekszosci przypadkow to ja mam przewage poziomow jak kogos atakuje a przez to wiecej mozliwych punktow bohatera do rozpisania - ale uswiadom sobie jedna rzecz ze ja na ten poziom zapracowalem wkladajac w gre wiecej umiejetnosci (bo czasowo to kazdy wie jak gram - szczegolnie wrogie klany - prawie nie zdarza mi sie przekroczyc 12-13 godzin) niz gracze ktorzy maja nizszy poziom - wez nastepna sprawe pod uwage... mnie nikt nie chce atakowac... moja zerowka byla tylko raz w rundzie atakowana i pod moja nieobecnosc wrogi klan musial mnie najpierw sciagnac a pozniej potrzebowal dwoch armii zeby wyczyscic mnie z wojska - tak sie sklada ze ja moge zdobywac expo tylko z pozycji atakujacego... a bonus w takim rozmiarze jak 5% za kazdy poziom jest stanowczo za duzy - nie wiem czy masz pojecie o tym ile znaczy umiejetnosc "obronca" przy dodatkowym bonusie 35%<!!><!!> Takiej walki sie nie da wygrac chyba ze przeciwnik wezmie do "zerowki" wojsko z kosmosu - np narobi ze 3k zwyklych lucznikow. Nie mam w zwyczaju wybijac pierwszej linii i nigdy tego robil nie bede - uwazam, pomimo tego ze nad sciagnieciem przeciwnika musze sie napracowac to zasluguje on na szacunek i mozliwosc stoczenia walki w rownych silach (jezeli posiada pelny sklad) wiec stad wziela sie moja propozycja o wykluczeniu tego bonusa lub zmniejszeniu go do 2%

P.s.
Nastepna propozycja ktora padla to zmniejszenie ilosci swiatow do 4 lub 5
Wtedy wiekszosc nieudacznikow zalamujacych sie po jednej porazce nie moglaby sobie ot tak czesto skakac po swiatach i moze zmobilizowaloby ich to do gry i dokonczenia rundy na jednym swiecie - nie wspominajac ze wiekszosc dobrych graczy miala by wieksza szanse rywalizowac ze soba
Powrót do góry Go down
zdziwko
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: ojojojjjj   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 03:24

Wspaniale James, najlepszy z najlepszych, MysticX już napisał jak osiagnął wyżyny, teraz kolej na Ciebie....chyba , że to dar nadprzyrodzony. Być może to zasługa graczy 1 świata , na którym grasz, a gdzie osowiali Legioniści popierdują w kąciku i wspominają dawne czasy.
Zagraj kiedyś na innym, może się załapiesz na TOP50, bo coś tam, coś tam potrafisz. <oklaski>
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 07:05

Zdziwko widzę,że na główkę ci siadło...i nie ma znaczenia,który james by był na innym świecie,tylko o zmiany,które wpłyną na lepsze...co za ludzie...właśnie przez takich ludzi jak zdziwko jest burdel dalej,bo się nie potrafimy zjednoczyć...
Powrót do góry Go down
zdziwko
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: dla Mycha   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 11:20

Ty Mychandro to się możesz z Mikim zjednoczyć , może coś z tego będzie. KhanWars.pl - Page 4 990865
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 12:16

zdziwko Ty się w końcu zjednocz ze swoim mózgiem,bo wyraźnie Ci to nie wychodzi...kolejny co nie rozumie tematu i sensu w jakim powstało to forum..co za ułom...
Powrót do góry Go down
zdziwko
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: uuuuu   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 12:33

Forum najwyraźniej funkcjonuje po to, aby taki młotek jak ty mógl postukac w klawiaturę.
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 13:20

Dobra nie będę się więcej zniżał do Twojego poziomu,bo mnie już kręgosłup boli...koniec tematu...
Powrót do góry Go down
zdziwko
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: ojojoj   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 13:55

Gdzie sie chcesz zniżać, jak jesteś na dnie. I dopiero teraz może być...koniec tematu.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 19:31

Gościu zamilcz skoro nie masz nic do powiedzenia w temacie. Jak potrzebujesz zaistnieć to zacznij od czaterii.




A wracając do tematu, KW kolejny raz mnie oszukało, oj za dużo się tego zebrało, żeby odpuścić.
Bogowie mnie pierdolą każdego ranka codziennie, ale nie pozwolę żeby śmiertelnik mnie pieprzył.

W styczniu spełniłem wymagania do otrzymania zniżki przy następnym zakupie monet 70 %.
Właściciel Khanwars chyba uważa, że skoro mam nałożonego bana to nie jestem uprawniony do otrzymania kodu który upoważnia do zniżki przy kolejnym zakupie monet.
Nie znalazłem w regulaminie i zasadach gry, informacji, że zostaje się wyeliminowany i pozbawionych praw lojalnego klienta.
Także mimo bana, na @ powinienem z zasadami gry otrzymać kod promocyjny, jednak przepadł.

Protest Panów Wojny jest OK, jednak żeby przez właściciela KW został zauważony to wymaga większych poświęceń, więc w skrócie...

Jako gracze jesteśmy sponsorami tej gry. Sponsor z nami się przestał liczyć ( w imię zasady, że rozgoryczeni odejdą, a dzięki reklamie zdobędą tysiące nowych fanów na całym świecie, którzy będą łożyć nie na lepszą jakość, tylko na paliwo do zajebistych marzeń ).
Więc dlaczego my jako gracze i Sponsorzy mamy się nie rozliczyć i żądać co jest napisane i zmyślone, w regulaminie i zasadach gry w KW ?

Protest klanu PW popieram, jednak nie widzę przyszłości, póki my- większość graczy, nie postowi jednego...

Niech Polska przestanie kupować monety. Pokażmy im, że przez 1 m-c stać nas na wytyczony cel.

Pozdrawiam :)
Powrót do góry Go down
Zdziwko
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: ojej   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeSro 02 Mar 2011, 21:24


Widzę,że Robinie nie ustępujesz super moderatorowi Raulowi

15 million registered players
1,500,000 active players

Bułgarzy załamią się jak w 20 -tu przestaniecie kupować monety .
A zresztą po Jackpocie widać jaką kasę wydać mogą gracze z Polski.

..."pierwszego dnia miesiąca gracz otrzyma wiadomość w grze z kodem promocyjnym na 70% monet więcej przy kolejnym zakupie"... jak miałes bana , to jak mogłeś otrzymać kod. <bezradny>
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeCzw 03 Mar 2011, 00:19

15mln zarejestrowanych graczy w tym 14 mln to ci sami gracze tylko z innymi nick 1500 aktywnych graczy z czego 1300 to multi konta
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeCzw 03 Mar 2011, 00:26

myśle ze trzeba rozróżniać chwyt marketingowy od tego co jest naprawde ,tak jak z tym nabijaniem popularności KW ..przez głosowanie .........
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeCzw 03 Mar 2011, 01:17

o zdziwko mnie wzieło bo przeoczyłem jeszcze jeden punkt w twoim poście ......czlowieka rozumnego cechuje wiedza i logika .....kod promocyjny na zniżkę Robin po mimo bana powinien otrzymać na pocztę e-mail.....
Powrót do góry Go down
pecok®
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeCzw 03 Mar 2011, 01:24

jezcze ci na pisze dlaczego na poczte e-mail logicznie......ponieważ gracz może być na urlpie np 10 dni a wiadomosci przetrzymywane w grze sa bodaj 5 dni i podlegaja kasacji a kod promocyjny ważny jest 1 miesiąc......
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeCzw 03 Mar 2011, 04:51

Pecok kolesiowi możesz tłumaczyć..on w innym świecie żyje i tak tego nie skuma...balas totalny;)
Powrót do góry Go down
Mefi
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeCzw 03 Mar 2011, 09:56

....i tu swietnie pasuje zlota mysl......" nie dyskutuj z debilem... sprowadzi cie do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem... " <haha>
Powrót do góry Go down
Zdziwko
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: ojojoj   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeCzw 03 Mar 2011, 16:14

Mój wpis to cytat z zasad gry, dostępnych w dziale pomocy gry KW.


..."Bonusy za poszczególne poziomy:...

... 4 poziom:
pierwszego dnia miesiąca gracz otrzyma wiadomość w grze z kodem promocyjnym na 70% monet więcej przy kolejnym zakupie- kod taki ważny jest przez miesiąc ..."

Wpis Pana Pecoka:

.....kod promocyjny na zniżkę Robin po mimo bana powinien otrzymać na pocztę e-mail.....

to życzenia Pana Pecoka, którego wiedza i logika zapewne się powiększyła od chwili zaliczenia kursu gry na 2-gim, udzielonego mu łaskawie przez belfrów z Varangians. <oklaski>
Powrót do góry Go down
zdziwko
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimeCzw 03 Mar 2011, 16:29

jebie mi sie na głowe troche
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 01:14

nie no to jest żenada...zbanowali mojego klanowicza za to,że zaatakował konto administracyjne,które zszarzało i nie zwrócił uwagi,że to admin...a admin nie powinien szarzeć bez jaj...i jedna cała armia w obozie mu padnie...Gosia GO jest na prawdę nie poważna...ja nie iwem co ta laska tam robi...pewnie w życiu jej w życiu z facetami nie wychodzi i tutaj się odgrywa...nie mam pytań....
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 02:44

pinda jedna...GO,a nie umie konta oznakować...to jest paranoja...a gracze przez to cierpią...
Powrót do góry Go down
Myhandra
Gość




KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 04:42

Mychandro widzę,że na główkę ci siadło...i nie ma znaczenia,że twój klanowicz jest ślepy,tylko o zmiany,które wpłyną na lepsze...co za ludzie...właśnie przez takich ludzi jak mychandro jest burdel dalej,bo się nie potrafimy zjednoczyć...
Powrót do góry Go down
Mychandro
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 24/02/2011


KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitimePią 04 Mar 2011, 09:33

Zdziwko Ty jesteś jednak konkretnie jebnięty widzę...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





KhanWars.pl - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: KhanWars.pl   KhanWars.pl - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
KhanWars.pl
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sport ma wiele twarzy... :: Hyde Park, Humor i inne jaja- jak dobra Muza :: Hyde Park-
Skocz do: