Sport ma wiele twarzy...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Sport ma wiele twarzy...

Bukmacherzy również >> Forum przekształcone będzie, kolizjami, absurdami..
 
IndeksIndeks  Moneybookers  Wyniki live  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kursy walut NBP
Dropping Odds
Sure Bets
Wiadomości
Poll
Twój ulubiony bukmacher
10Bet
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
365Bet
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty60%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 60% [ 3 ]
Betsafe
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Betsson
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Betway
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Bwin
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty20%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 20% [ 1 ]
Centrebet
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Expekt
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Gamebookers
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Interwentten
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Jetbull
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Ladbrokers
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Leon
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Partybets
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Sportingbet
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Tobet
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Mybet
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Unibet
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Zedbet
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Pinacle
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty20%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 20% [ 1 ]
Inny bukmacher
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty0%Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5
Z czuba TV
Bonusy Pokerowe


Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum bukmacherskie.. on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Sport ma wiele twarzy... on your social bookmarking website
Miejsce na Twój baner

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

free forum
brothersoft.com


Keywords
bukmacher

 

 Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy

Go down 
AutorWiadomość
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
PisanieTemat: Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy   Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Icon_minitimeNie 04 Paź 2009, 14:10

4.10.2009 Unibet Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy

Mój pierwszy poważny turniej z pulą 100 tyś euro.
Dostałem się wczoraj do niego przez kwalifikacje, wejście 6,60 euro.
Liczba graczy 32, 6 wejściówek 7 miejsce na waciki do otarcia łez 24 euro.

Krótka relacja:

1:52 h zostało 9 graczy, zajmowałem pierwsze miejsce mając w żetonach 23,805, zawodnik który jako ostatni się kwalifikował posiadał 9,025 czyli mając komfort spokojnie mogłem oczekiwać kolejnego breaka do którego zostało 13 min.
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy 1


2:14 h zostało 8 graczy, spadłem na 4 pozycje. Od przerwy nic nie dochodziło na flopie traciłem tylko żetony albo przegrywałem na river o jedno oko.
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy 3


2:29 h zostało 7 graczy, awans na 3 miejsce. Byłem spokojny już czekając na odpadnięcie jednego z graczy.
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy 4


2:40 h udało się <!!> Zajęcie 2 miejsca, gratulacje i zaproszenie do turnieju finałowego.
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy 7

Reasumując
Karta wczoraj miewała swoje humory, mając dobrego fula ( zdjęcie poniżej nie udało się zbytnio dużo zgarnąć żetonów ) dużo lepiej wychodził zagrania z trójką lub stritem. Kilka razy zagrał all-in, jednak cierpliwość bardziej przyczyniła się małego sukcesu.
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy 9


Na obecną chwilę w turnieju z pulą nagród 100 tyś euro jest 192 graczy, można się dostać jeszcze przez kwalifikacje albo wykupić wejściówkę za 55 euro. 1 miejsce to zasilenie konta o 30 tyś euro ( 126 tyś pln ) Ostatnie płatne miejsce > 20 to 1 tyś euro w sam raz na chusteczki na otarcie łez.
Myślę, że o godz. 20:00 będzie około 250-300 graczy i jeden z nich po około 5 h grania będzie bardzo szczęśliwy.

Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy 11

Trzymajcie kciuki <!!>
alians unibet > robin29J


Pozdro,
robin74

Ps. Jak uda mi się zgarnąć nagrodę z pierwszego miejsca to 1 tyś euro przeznaczę na sponsorowanie kilku turniej pokerowych wśród zarejestrowanych użytkowników forum



Złota myśl...
"Poker is alot like sex, everone thinks they are the best, but most don't have a clue what they are doing!"
(Poker bardzo przypomina seks: wszyscy myślą ,że są w tym najlepsi, a tak naprawdę większość nie ma nawet pojęcia co robić!)
Dutch Boyd


Ostatnio zmieniony przez robin74 dnia Pon 05 Paź 2009, 16:10, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Empty
PisanieTemat: Re: Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy   Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy Icon_minitimeNie 04 Paź 2009, 21:48

Godz.
17:00 było już zapisanych 280 graczy spodziewając się około 350.
19:48 już 628 i byłem zdziwiony takim przyrostem
20:00 982 i start. Struktura wypłat rozbiła się i za 1 miejsce 24 tyś euro, za 100 miejsce 150 euro.
Przez pierwszą godzinę gdzie można dokupić jeszcze żetony ilość graczy wzrosła do 1069.

Niestety debiut w turnieju z wysokimi wygranymi okazał się fiaskiem. Utrzymałem się przy stole nie całe 20 minut.
Ostatnie rozdanie:
K kier Q trefl
Flop
5 kier A pik Q pik
Turn
10 trefl
River
K trefl
Wszedłem all-in i rywal mnie sprawdził pokazując J karo 9 karo.

Tak więc zająłem bardzo odległe miejsce w turnieju i marzenia o dużej kasie muszę odłożyć do następnego tygodnia.

Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy 15

Jak widzicie trzeba się wyspać przed takim turniejem, zwycięzca został wyłoniony po 8 godzinach grania. Przerwy (break) tylko 5 min są co 60 min, ale czym jest 8h przy zgarnięciu 27 tyś euro ( 113 tyś pln ).

Za tydzień spróbuję ponownie swoich sił.
Trzymajcie kciuki i do zobaczenia przy stole.


Złota myśl...
"Limit poker is a science, but no-limit is an art. In limit you are shooting at a target. In no-limit, the target comes alive and shoots back at you."
(Limit poker jest nauką, no-limit bardziej przypomina z kolei sztukę. W limicie strzelasz do celu, w no-limicie cel ten jest żywy i sam odpowiada ogniem).
Crandall Addington
Powrót do góry Go down
 
Dziennik pokerzysty - robin74. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dziennik pokerzysty - Miles. Pula nagród 100 tyś euro GTD Sunday Rebuy
» Pula nagród 200 Euro !!! Zasady i warunki konkursu
» 5 euro za DARMO
» Bonus Partybets - odbierz 30 euro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sport ma wiele twarzy... :: Forum Pokerzysty :: Dziennik pokerzysty-
Skocz do: