Sport ma wiele twarzy...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Sport ma wiele twarzy...

Bukmacherzy również >> Forum przekształcone będzie, kolizjami, absurdami..
 
IndeksIndeks  Moneybookers  Wyniki live  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kursy walut NBP
Dropping Odds
Sure Bets
Wiadomości
Poll
Twój ulubiony bukmacher
10Bet
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
365Bet
I runda Tabela/ Grupy Empty60%I runda Tabela/ Grupy Empty
 60% [ 3 ]
Betsafe
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Betsson
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Betway
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Bwin
I runda Tabela/ Grupy Empty20%I runda Tabela/ Grupy Empty
 20% [ 1 ]
Centrebet
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Expekt
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Gamebookers
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Interwentten
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Jetbull
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Ladbrokers
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Leon
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Partybets
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Sportingbet
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Tobet
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Mybet
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Unibet
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Zedbet
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Pinacle
I runda Tabela/ Grupy Empty20%I runda Tabela/ Grupy Empty
 20% [ 1 ]
Inny bukmacher
I runda Tabela/ Grupy Empty0%I runda Tabela/ Grupy Empty
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5
Z czuba TV
Bonusy Pokerowe


Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum bukmacherskie.. on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Sport ma wiele twarzy... on your social bookmarking website
Miejsce na Twój baner

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

free forum
brothersoft.com


Keywords
bukmacher

 

 I runda Tabela/ Grupy

Go down 
+11
extrim
gesio
ktokolwiek
Pirez
romanus
Sopel1986
Vorith
forum
pelo13
robin74
vde
15 posters
AutorWiadomość
vde
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 18/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeCzw 06 Sie 2009, 16:51

Tabela po dwóch dniach rywalizacji Pobierz
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Wynik I rundy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePią 07 Sie 2009, 13:50

Dziękuję vde za pomoc, świetne rozwiązanie :)

Podgląd na grupy >

Grupa A Oficjalny bilans
kali + 201 pln *
mariusz0079 - DSQ
Ice-Breaker DSQ
wierzba - 444 pln *
Macias - DSQ
xewert7 DSQ
Lionel21 -506 pln *

Grupa B Oficjalny bilans
sporthq - + 180 pln *
romanus + 311 pln *
13x13 - 751 pln *
LAVAZZA - DSQ
zulah - DSQ
elmagico44 - DSQ
smolen - DSQ

Grupa C Oficjalny bilans
Szybki - DSQ
k polaco - DSQ
juby322 - DSQ
gesio + 380 pln *
oscar1988 - 308 pln *
krystian0016 DSQ
Vorith + 11 pln *

Grupa D Oficjalny bilans
guliwer - DSQ
jasko - 423 pln *
Spartakus - DSQ
Miles + 380 pln *
Gaga777 - 605 pln *
Sphinx - DSQ
Cristiano.R - 774 pln *

Grupa E Oficjalny bilans
osin1908 - DSQ
Betyy - 415 pln *
Pirez -188 pln *
murzyn - 629 pln *
Piter - DSQ
barcelona1 - 236 pln *
licho + 100 pln *

Grupa F Oficjalny bilans
jagodzianka DSQ
kilku +218 pln *
bazyll + 431 pln *
forum + 254pln *
witek + 58 pln *
pelo13 + 58 pln *
extrim - 201 pln *

Grupa G Oficjalny bilans
rudi111 - 93 pln *
Rondo - DSQ
biedron- DSQ
luki - 275 pln *
belchior89 - DSQ
WINmazurek - 413 pln *
costinha14 - DSQ

Grupa H Oficjalny bilans
koniczyna - 1130 pln *
jose - 445 pln *
Jack - DSQ
mulek - DSQ
tox - DSQ
Soczi - 270 pln *
ktokolwiek - 383 pln *

Grupa I Oficjalny bilans
Dani + 437 pln *
skwara - 35 pln *
vde - 495 pln *
ttt - 57 pln *
stachoni - DSQ
robin74 + 425 pln *
borys77 - DSQ

Grupa J
Oficialny bilans
koko83 - DSQ
pinki32123 -- DSQ
Sopel1986 -155 pln *
osieck -- DSQ
qqeq - DSQ
Benzema - 1230 pln *

Pierwsze 5 osób z każdej grupy awansuje do kolejnego etapu.

Legenda:
DSQ - (Disqualified) zdyskwalifikowany, nie oddanie żadnego typu w tygodniu.
* Dwutygodniowy bilans.


Ostatnio zmieniony przez robin74 dnia Pon 17 Sie 2009, 12:18, w całości zmieniany 19 razy
Powrót do góry Go down
pelo13
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 20/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 10 Sie 2009, 14:18

tak naprawde to oprocz mojej grupy F (ktora jest b. wyrownana) w kazdej innej zostalo 5 lub mniej graczy...
w 2 rundzie mialo byc planowo 50 osob a juz po 1 tygodniu zostalo ich 48..
nie rozumiem po co sie zapisywac do konkursu, zeby potem nie grac:/
w drugim tygodniu rywalizacji gracze z wszystkich grup beda obserwowali tylko grupe f bo tylko tam o cos sie jeszcze toczy gra i cos moze sie zmienic tak jak pisalem powyzej w w kazdej innej grupie wszystcy maja juz zapewniony awans i beda sobie na luzaku tylko typowac...
nie zale sie wrecz sie ciesze, ze musze od poczatku sie wysilic:)
planowalem podac 7 typow po kursie 1,01 i wyjsc na zero co zakladalem da mi awans a tu jestem prawie ostatni
niespodzianka na spory plus i smialo uwazam ze moja grupe mozna nazwac na tym etapie grupa smieci
Powrót do góry Go down
forum
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 22/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 10 Sie 2009, 16:39

Do grupy śmierci zaliczyłbym też grupe E.
Ale jak teraz jest trudniej to poźniej może być łatwiej <stres> :)
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 10 Sie 2009, 19:09

Hm nie wiem czy jesteście za podniesieniem rywalizacji ale taki pomysł mi wpadł, że Lider grupy powinien być rozstawiony to znaczy nie powinien w next grupie losowanie wpaść do grupy z innym Liderem grupy albo coś podobnego, to tylko taki luźny pomysł:)

Pozdro
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 10 Sie 2009, 20:02

Pomysł dobry i sprawiedliwy jednak uważam, że możliwy do wykorzystania w kolejnych konkursach.

Pierwsze pytanie,
-kto utworzy w excel arkusz do tego typu losowań ?
Drugie pytanie,
- zmiany zasad w trakcie trwania konkursu ?

Posiadam podstawowe pojęcie o pakiecie MS Office i udało mi się (kilkanaście godzin pracy) utworzyć arkusz który losowo dobiera uczestników do grup.
Nie ma problemu zastąpienie excel na koszyki (kufle od piwa) i losy, transmisja live na Skype.
Można utworzyć "kufle" gdzie będą znajdować się tylko liderzy, w mniejszym kuflu typerzy z drugich miejsc w grupach itd...
Co do zmian zasad, kolejny raz potrzebna byłaby akceptacja warunków konkursu, dużo osób wyjechało (aura sprzyja) i tu powił się problem. Jesteśmy w sezonie urlopowym i mniejszość siedzi przed monitorami.

Pozdro
Powrót do góry Go down
Sopel1986
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 18/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 10 Sie 2009, 22:30

Witam. Mam znowu podac 7 typow na ten tydzien? Czy juz awansowalem dalej i zostana utworzone nowe grupy?
Powrót do góry Go down
romanus
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 17/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 10 Sie 2009, 23:05

Ty Sopel1986 już awansowałeś do drugiej rundy, chyba tylko dla formalności będziesz musiał podać 7 typów w tym tygodniu.
Jedynie wydaje mi się że w grupach E, F i H bedzie jeszcze rywalizacja, pozostałe grupy typują tylko dla formalności żeby podać 7 typów w tygodniu.
Powrót do góry Go down
Pirez
Bywalec
Bywalec
Pirez


Na forum od : 18/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeWto 11 Sie 2009, 01:21

Jeszcze tylko techniczne może głupie pytanie, czy salda w tym tygodniu są wyzerowane, czy dalej zbieramy do tego co udało/nie udało <dobani> nam się ugrać, i na tej podstawie będziemy awansować lub nie? Pozdr.
Powrót do góry Go down
ktokolwiek
Moderator
Moderator



Na forum od : 10/04/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeWto 11 Sie 2009, 01:34

Salda są takie z jakimi zakończyliście pierwszy tydzień i do nich doliczamy ten tydzień gdyż cała 1 runda trwa dwa tygodnie.
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeSob 15 Sie 2009, 23:54

z moich nie oficjalnych wyliczen wyszlo ze zakonczylem 2 tygodnie na +11 zł więc tragedii zważywszy na fakt, że większość na gruby minus poszła, troszkę w drugim tygodniu bardziej ofensywnie poszedłem, żeby przegonić gesio ale nie udało się<haha>
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 16 Sie 2009, 00:28

spoko ja tez potraktowalem drugi tydzien jako zabawe i odziwo ladnie poszlo <haha> ale nadal nie wierze co mi dzis w realu zrobil bayern monachium... <płacze> <uoee> <wnerw>
Powrót do góry Go down
pelo13
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 20/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 16 Sie 2009, 15:37

ja rowniez ulgowo go potraktowalem..
ale co do bayernu to poprostu plakac mi sie chcialo bo all in poszlo i mam zero na koncie :/
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 16 Sie 2009, 23:11

u mnie wyszlo rowne +400zł , bylo by wiecej ale ostatni typ to mi odwalilo i lech z handicapem.. :haha:
Powrót do góry Go down
forum
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 22/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 16 Sie 2009, 23:48

W związku z tym, że tylko z grupy F odpada po sportowej walce jeden jedyny aktywny uczestnik konkursu, którym jest extrim mam propozycję aby dołączyć go mimo wszystko do uczestników następnego etapu. Proszę o wasze opinie.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimeNie 16 Sie 2009, 23:59

Jutro o godz. 11:00 będą podane oficjalne wyniki. Godz 12:00 losowanie grup
Powrót do góry Go down
ktokolwiek
Moderator
Moderator



Na forum od : 10/04/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 00:06

forum napisał:
W związku z tym, że tylko z grupy F odpada po sportowej walce jeden jedyny aktywny uczestnik konkursu, którym jest extrim mam propozycję aby dołączyć go mimo wszystko do uczestników następnego etapu. Proszę o wasze opinie.

Przykro nam ale regulamin jest regulaminem , niestety wyszło jak wyszło , że w jednej grupie nie oddała typów połowa a w Twojej była walka taka jak powinna być w każdej. Na oddawanie typów przez uczestników nie mamy niestety wpływu...
Powrót do góry Go down
extrim
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 27/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 03:34

ktokolwiek napisał:
forum napisał:
W związku z tym, że tylko z grupy F odpada po sportowej walce jeden jedyny aktywny uczestnik konkursu, którym jest extrim mam propozycję aby dołączyć go mimo wszystko do uczestników następnego etapu. Proszę o wasze opinie.

Przykro nam ale regulamin jest regulaminem , niestety wyszło jak wyszło , że w jednej grupie nie oddała typów połowa a w Twojej była walka taka jak powinna być w każdej. Na oddawanie typów przez uczestników nie mamy niestety wpływu...

Dzięki za poparcie , fajnie by było dalej typować , ale jak się nie da to trudno :)
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 07:42

Ja również oscyluje za tym zeby extrim był nadal przecież sa "dzikie karty" :) dajmy ją extrime typował a w innych grupach czasem tylko po 3 osoby wychodzą :)

Pozdro
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 09:26

Vorith napisał:
Ja również oscyluje za tym zeby extrim był nadal przecież sa "dzikie karty" :) dajmy ją extrime typował a w innych grupach czasem tylko po 3 osoby wychodzą :)

Pozdro

Wczoraj jeszcze byłem tego samego zdania co ktokolwiek. Dziś mi chodzi jednak po głowie przyznanie dzikiej karty. Wyjątek możemy zrobić aczkolwiek będzie to pierwszy i ostatni raz w tym konkursie.

Co inni typerzy o tym sądzą ?
Czekam do 11:30, później muszę utworzyć listę do losowania grup II rundy.
Powrót do góry Go down
jose
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 10/04/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 09:46

jasne ze przyznac
Powrót do góry Go down
ttt
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 20/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 09:52

Dzika karta hmm... Raz nie zawsze Niech gra dalej:)
Powrót do góry Go down
Dani
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 21/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 11:31

Ja też jestem za tym żeby przyznać mu dziką kartę.Śmiech by był gdyby wygrał cały ten konkurs <haha> :) Tak jak to się zdarzało w tenisie,że odpadł w kwal,a pózniej wygrał cały turniej,wszędzie sa dzikie karny,niech będą i tu <oklaski>
Powrót do góry Go down
belchior89
Nowicjusz
Nowicjusz



Na forum od : 20/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 11:39

Szkoda... Ja osobiście nie miałem żadnej możliwości zagrania typów w tym tygodniu ponieważ byłem na urlopie. Wróciłem dopiero wczoraj o 23.00. Jeśli osób jest za mało do drugiej rundy to ja bym był chętny do uczestniczenia w niej...
Powrót do góry Go down
ktokolwiek
Moderator
Moderator



Na forum od : 10/04/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 12:03

Dzika karta ? Bądźmy poważni , widzimy juz pojawił się teraz Belchior , jutro pojawi się Tox itd. Później w każdej kolejnej rundzie będą takie przypadki , że ktoś odpadnie w rywalizacji ale będzie prosił by go dołączono dalej bo skoro wcześniej tak zrobiono to czemu nie teraz ? Na te chwile dodanie tych dwóch osób nikomu nie szkodzi ale konsekencje w późniejszych rundach mogą wyjść bokiem. Albo są reguły których się trzymamy albo naginamy je w każdym momencie... Wychodze na tyrana ale trudno , zresztą decyzja należy do Robina.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 13:07

Co do przyznania dzikiej karty, zrobi się wyjątek i extrim ją otrzymuje. Jeżeli chodzi o urlopy jak to się zdarzyło u kilku typerów, nie możemy potraktować tego ulgowo, tak jak napisał ktokolwiek konsekwencje w późniejszych grupach mogą wyjść bokiem.

Do kolejnej rundy przechodzi 38 typerów, którzy zostaną rozlosowanie do 8 grup.
6 grup po 5 typerów- awansuje 4 z najlepszym bilansem.
2 grupy po 4 typerów- awansuje 3 typerów.
Typerów na liście do rozlosowania ustaliłem w/g kolejności najlepszych bilansów.

Dani + 437 pln *
bazyll + 431 pln *
robin74 + 425 pln *
gesio + 380 pln *
Miles + 380 pln *
romanus + 311 pln *
forum + 254pln *
kilku +218 pln *
kali + 201 pln *
sporthq - + 180 pln *
licho + 100 pln *
witek + 58 pln *
pelo13 + 58 pln *
Vorith + 11 pln *
itd.

Losowanie przeprowadzę o godz. 13:00.

Dla przypomnienia,
II etap - czas trwania 2 tygodnie ( 18- 30.08 ) Startujemy z saldem zerowym.
Zasady obowiązuję co w pierwszym etapie, brak 7 typów w tygodniu oznacza DSQ.
Grupy zostaną otwarte dziś po północy.

Powodzenia <!!>

Ps.
Gratulacje za dobre wyniki dla:
Dani + 437 pln *
bazyll + 431 pln *
gesio + 380 pln *
Miles + 380 pln *
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 13:49

III etap- 30 osób 6 grup x 5 typerów awansują 4 osoby z grupy > czas trwania 1 tydzień ( 1.09- 6.09 )*
IV etap- 24 osób 4 grup x 6 typerów awansują 5 osób z grupy > czas trwania 1 tydzień ( 8.09- 13.09 )*
V etap- 20 osób 10 grup awansuje 1 osoba z grupy > czas trwania 1 tydzień ( 15- 20.09 )*
FINAŁ 10 osób > czas trwania 1 tydzień ( 22- 27.09 )*

Mam nadzieję, że nie będzie więcej DSQ w II etapie i kolejne będę wyglądać jw.
Powrót do góry Go down
extrim
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 27/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 14:09

Dziękuje jeszcze raz dla Wszystkich którzy mnie poparli, fajnie że mogę dalej typować , dzięki robin za przyznanie dzikiej karty :) :)

Pozdrawiam Wszystkich.
Powrót do góry Go down
pelo13
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 20/07/2009


I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitimePon 17 Sie 2009, 23:13

ja tez sie ciesze bo myslalem ze juz zapomniales:P
Powrót do góry Go down
Sponsored content





I runda Tabela/ Grupy Empty
PisanieTemat: Re: I runda Tabela/ Grupy   I runda Tabela/ Grupy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
I runda Tabela/ Grupy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» III runda Tabela/ Grupy
» IV runda Tabela/ Grupy
» V runda Tabela/ Grupy
» II runda Tabela/ Grupy
» VI runda FINAŁ

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sport ma wiele twarzy... :: Zakończone konkursy :: Skuteczny typer-
Skocz do: