Sport ma wiele twarzy...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Sport ma wiele twarzy...

Bukmacherzy również >> Forum przekształcone będzie, kolizjami, absurdami..
 
IndeksIndeks  Moneybookers  Wyniki live  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kursy walut NBP
Dropping Odds
Sure Bets
Wiadomości
Poll
Twój ulubiony bukmacher
10Bet
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
365Bet
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty60%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 60% [ 3 ]
Betsafe
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Betsson
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Betway
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Bwin
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty20%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 20% [ 1 ]
Centrebet
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Expekt
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Gamebookers
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Interwentten
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Jetbull
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Ladbrokers
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Leon
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Partybets
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Sportingbet
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Tobet
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Mybet
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Unibet
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Zedbet
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Pinacle
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty20%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 20% [ 1 ]
Inny bukmacher
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty0%...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 5
Z czuba TV
Bonusy Pokerowe


Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of Forum bukmacherskie.. on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Sport ma wiele twarzy... on your social bookmarking website
Miejsce na Twój baner

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

free forum
brothersoft.com


Keywords
bukmacher

 

 ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali

Go down 
+13
kilku
vde
witek
forum
ktokolwiek
Sopel1986
ttt
Pirez
gesio
Vorith
luki
robin74
barcelona1
17 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
barcelona1
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 17/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimePią 17 Lip 2009, 21:02

kto lepszy hehe
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimePią 31 Lip 2009, 01:29

barcelona1 zaczął temat i świetnie :)

Kto będzie miał ochotę podyskutować o wynikach, przebiegu rywalizacji niech śmiało pisze w tym temacie.
Dlatego mam prośbę żeby w grupach podawać tylko typy aby wiadomości były przejrzyste dla nas samych jak rywali w grupie.

Powodzenia.

Ps. Ciekaw jestem czy "tox" zwycięzca pierwszego konkursu obroni tytuł :)
Powrót do góry Go down
luki
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 17/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeNie 02 Sie 2009, 20:09

ja stawiam na bogatego :P
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimePon 03 Sie 2009, 18:37

Jestem bardzo pod ekscytowany trafiłem do grupy C i raczej nikogo nie znam więc wietrze swoją szanse na wyjście z grupy:)
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimePon 03 Sie 2009, 18:55

:)
konkurencji się nie boję, jednak zastanawiam się jaką taktykę obrać. Czekać na koniec tygodnia, podpatrzeć rywali i widząc z jakim skutkiem typują..., czy grać swoje od początku <stres>
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimePon 03 Sie 2009, 19:00

Robin tak na starcie moje pytanie organizacyjne moj nick na chat bwina i tutaj to Vorith natomiast konta w b win Altron85, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie wybrałem nick Vorith bo josse mówił że lepiej chatowy z bwina:)
Mam nadzieję że to nie jest jakiś duży problem:D

Ja mam ten sam problem co do typowania ale w sobotę /niedzielę wiele typów może być obstawionych wcześniej:D

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimePon 03 Sie 2009, 19:04

na czwartek również sporo spotkań jest zaplanowanych.
Nie ma żadnego znaczenia jaki posiadasz nick na bwin a jaki na czacie jeżeli chodzi o nagrody. Będziesz jedynie bardziej rozpoznawalny w konkursie i na czacie bwin.
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimePon 03 Sie 2009, 20:10

tak dla pewnosci sie zapytam... nie ma to roznicy czy podam z jutro 7 typow czy z kazdego dnia po 1 typie...<??>
Powrót do góry Go down
Pirez
Bywalec
Bywalec
Pirez


Na forum od : 18/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimePon 03 Sie 2009, 20:19

Witam wszystkich

Mam pytanie czy będzie można typować od wtorku po północy, czy tak jak gdzieś już przeczytałem od wtorku rano. Pytam bo w nocy będzie kilka meczy tenisowych i może akurat bym coś sobie wybrał. <bezradny>

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimePon 03 Sie 2009, 21:44

gesio- nie ma różnicy, możesz podać swoje 7 typów jednego na cały tydzień.

Pirez- zaczynamy typowanie od wtorku od godz. 0:00. Odblokuję wtedy grupy.
Uważam, że jeden dzień przerwy w tygodniu ( poniedziałek ) jest niezbędny do odpoczynku.
Powrót do góry Go down
ttt
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 20/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimePon 03 Sie 2009, 22:19

Moją grupe uważam za bardzo ciekawą:)pozdr.
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 00:20

ja niewiem jaka mam grupe bo niewiem jak kto typuje... <bezradny>
Powrót do góry Go down
luki
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 17/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 00:57

jeszcze 4 minuty i dajemy typy
Powrót do góry Go down
Sopel1986
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 18/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 01:12

Ten koleś nie obroni tytułu... W tamtym roku ja nie startowałem i dlatego wygrał... Powodzenia w walce o 2-3-4... miejsce ;)!
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 01:17

Powrót do góry Go down
Sopel1986
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 18/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 01:18

Widzialem... Wiara se nie ktora dla jaj tak daje wejdzie to wejdzie jak nie to nie ...
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 03:12

typu lukiego to hardkore ... ale jak mu wejdzie to będzie nam głupio:) Moja grupa spokojna albo się czają<haha>
Powrót do góry Go down
luki
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 17/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 09:40

No jak typowac to typowac :P Jak by bwin dawal scorecasty to by byly kursy po 100 ( pierwszy strzelec +dokladny wynik :PPP) zobaczymy co bedzie .
zostaly mi jeszcze typy w razie czego taktyke mozna zmienic .
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 11:15

kilku zapisał się jako pierwszy do konkursu i po nocnych spotkaniach jako pierwszy ma saldo dodatnie + 30 pln.
Kurs niski ale zawsze na plus i mały krok do przodu.
Gratulacje <!!>
Powrót do góry Go down
gesio
Stały Bywalec
Stały Bywalec
gesio


Na forum od : 19/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 14:08

grupy C i D milczą... <muza>
Powrót do góry Go down
ktokolwiek
Moderator
Moderator



Na forum od : 10/04/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 14:51

Koniczyna typ po czasie , naprawdę tak ciężko jest przestrzegać regulaminu ?
Powrót do góry Go down
forum
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 22/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 15:00

dał typ na 40 minut przed rozpoczęciem
Powrót do góry Go down
forum
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 22/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 15:55

a faktycznie, 1 typ dał 1 minutę po czasie
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 18:14

koniczyna napisał:
1). 2009-08-04 14:00, U20 Tournament, Świat
Czechy (U20) - Niemcy (U20)
Totals (czas reg.)

Typ: Więcej niż 5,5 Kurs: 1.85


Zakład nieważny i rozliczony jako przegrany.
Uzasadnienie: w regulaminie i zasadach które akceptowałeś jest wymienione, że swój typ oddajemy na 15 min przed rozpoczęciem. Niby 1 minuta spóźnienia, ale musimy trzymać się reguł.
Przykro mi.
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 19:38

W grupie C postanowilem cos nabazgrać<haha>
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 19:44

Ten obstawiony remis witka po kursie 3,40 ładnie. Ja mecze rewazny LM odpuszczam jak dla mnie za duże nie wiadome a kursy średnie.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 19:52

witek łanie zagrał :).

Legia, Breda, Lech są pewniakami ;)
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 20:48

co się z wami dziś dzieje <??><??><??>

Kiedy zacznę edytować na :plus: wasze typy <??>

Możecie się wziąć w garść <??>

<okok>
Powrót do góry Go down
witek
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 29/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 22:16

Mecz ktory obstawilem tj. SV Bad Aussee - WAC/St. Andra został przełożony na 11.08. W takim razie anulujecie ten typ, jakby w ogole go nie było?
Powrót do góry Go down
vde
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 18/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 22:21

witek napisał:
Mecz ktory obstawilem tj. SV Bad Aussee - WAC/St. Andra został przełożony na 11.08. W takim razie anulujecie ten typ, jakby w ogole go nie było?

Robin na pewno go anuluje
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 23:14

vde napisał:
witek napisał:
Mecz ktory obstawilem tj. SV Bad Aussee - WAC/St. Andra został przełożony na 11.08. W takim razie anulujecie ten typ, jakby w ogole go nie było?

Robin na pewno go anuluje

Zgodnie z zasadami spotkanie jest rozliczane po kursie 1.00
Typ zaliczony i jesteś na tym kuponie na 0

Dla przypomnienie:

*- w przypadku kreczu jednego z zawodników następuje przeliczenie kurs 1 x 100.
**- spotkanie które zostało przełożone następuje przeliczenie kurs 1 x 100
Powrót do góry Go down
witek
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 29/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 23:21

Czyli zabieracie mi 1 typ <uoee> :)
Ale Salzburg na :plus: :plus: :plus: i jest ok, pzdr
Powrót do góry Go down
witek
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 29/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeWto 04 Sie 2009, 23:27

Sry ze pisze post pod postem ale musze naskarzyc ze w mojej grupie F blednie zaliczono typ, chodzi o uzytkownika extrim i jego 5 typ
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 00:04

a pisz sobie ile tylko chcesz w tym temacie. Dzięki za podpowiedź, błąd poprawiony.
Miło mi bo zielono się zrobiło :plus:
Powrót do góry Go down
forum
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 22/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 00:15

dobrze byłoby też poprawić witkowi typ 3 na :plus:
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 00:27

forum napisał:
dobrze byłoby też poprawić witkowi typ 3 na :plus:

Dzięki, poprawiony.

Jutro postaram się mniej błędów zrobić.
Powrót do góry Go down
Sopel1986
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 18/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 10:51

robin74 czy moge zmienic 1 typ ?
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 13:06

Sopel1986 napisał:
robin74 czy moge zmienic 1 typ ?

Nie można zmieniać "edytować" swoich typów, kilka razy już była o tym mowa.
Powrót do góry Go down
ktokolwiek
Moderator
Moderator



Na forum od : 10/04/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 15:15

k polaco , kursy podajemy tylko z oferty głównej a nie z live
Powrót do góry Go down
kilku
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kilku


Na forum od : 10/04/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 15:33

W moim typie na Soderlinga można zmienic kurs bo wzrósł on na 1.26 :)
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 15:38

kilku napisał:
W moim typie na Soderlinga można zmienic kurs bo wzrósł on na 1.26 :)

o i kolejny ma ochotę żartować :)
Powrót do góry Go down
sporthq
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 19/04/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 20:59

U mnie pięknie kurs 4,00 i straty odrobione <wnerw>
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 21:08

2) 5.08 20:15 NK Maribor - FC Zurich typ 1 kurs 2.75

W tym meczu kurs na Maribor został podniesiony na 2,90 czy mogę prosic o korektę?:P
Powrót do góry Go down
ttt
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 20/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 21:37

czytaj wyżej nie ma korekt...
Powrót do góry Go down
Sopel1986
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 18/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 22:11

PROSZE O UZNANIE MI CELTICU :) = GR.J!!
Powrót do góry Go down
sporthq
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 19/04/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 22:15

Sopel1986 napisał:
PROSZE O UZNANIE MI CELTICU :) = GR.J!!

Spokojnie jak admin będzie to uzna.
Powrót do góry Go down
Vorith
Stały Bywalec
Stały Bywalec



Na forum od : 31/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeSro 05 Sie 2009, 22:56

Szok same nie spodzianki dla mnie w LM

Szahtar OUT
Slavia Praga OUT
Malibor po 70 minuta 0:3 przegrywa dla mnie to niespodzianka myśłałem ze Malibor wygra a już awansu to byłem na 100% pewny a tu lipa

Pomijając fakt ze rzaden over 2,5 + mi nie wszedł w prywatnej grze dzisiaj.
Powrót do góry Go down
robin74
Admin
Admin
robin74


Na forum od : 25/03/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeCzw 06 Sie 2009, 11:34

Vorith napisał:
Szok same nie spodzianki dla mnie w LM

Szahtar OUT
Slavia Praga OUT
Malibor po 70 minuta 0:3 przegrywa dla mnie to niespodzianka myśłałem ze Malibor wygra a już awansu to byłem na 100% pewny a tu lipa

Pomijając fakt ze rzaden over 2,5 + mi nie wszedł w prywatnej grze dzisiaj.

Fakt, niespodzianek czy wręcz małych sensacji było sporo.
Kilkanaście czerwonych minusów dziś musiałem postawić przy wynikach wczorajszych, a szkoda.

Powodzenia dziś <!!>
Powrót do góry Go down
sporthq
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 19/04/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeCzw 06 Sie 2009, 15:38

No to ja kończę rywalizację ze stanem konta 0, nieźle po 7 typach nic nie wygrałem, ale też nic nie straciłem, awans wydaję się pewny <oklaski>
Powrót do góry Go down
ttt
Bywalec
Bywalec



Na forum od : 20/07/2009


...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitimeCzw 06 Sie 2009, 16:00

ale przynajmniej na minusie nie jestes :)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Empty
PisanieTemat: Re: ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali   ...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
...Uwagi/ Opinie/ Dyskusja na temat grup, typowań, rywali
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Skuteczny typer- Warunki i zasady konkursu
» VI runda FINAŁ - Dyskusja
» Pytania, opinie, dyskusje
» Wszystko na temat Gamebookers. Pytania i odpowiedzi
» Pytania i odpowiedzi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Sport ma wiele twarzy... :: Zakończone konkursy :: Skuteczny typer-
Skocz do: